PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=274029}
6,7 624
oceny
6,7 10 1 624
Manolete
powrót do forum filmu Manolete

Czy jest mnie ktoś w stanie poinformować czy i kiedy film będzie wyświetlany w Polsce?

aga_mloda

Jak podaje serwis stopklatka, "Manolete" ma byc jeszcze w Polsce w tym roku, a zwiastun można zobaczyc w internecie.

jack_cat

Wielkie dzięki za info:) <rusza na poszukiwania w necie:)> Pzdr

ocenił(a) film na 5
jack_cat

.............
czeski film ;O (3 lata!?)

aga_mloda

2009-05-08 premiera w polsce :))))))))))))))))

zona_alkoholika

jestem w zoku :) koniecznie chce go obejrzec :P

ocenił(a) film na 6
aga_mloda

premiera dvd - 20 lipca 2009 wg wikipedii ;)

użytkownik usunięty
aga_mloda

Nie będzie premiery Dvd w lipcu, gdyż premiera kinowa jest cały czas przekładana i według dystrybutora firmy Vision, nie znana jest jeszcze konkretna data! To są najświeższe informację apropo tego filmu.

aga_mloda

Kurde, no kiedy wreszcie :/
Strasznie chciałabym zobaczyć ten film, zależy że grają tam Penelope i Adrien- a tych aktorów: UWIELBIAM.

Dixiee

krakowski ARS zapowiada premierę na 28 sierpnia :)

użytkownik usunięty
beautifullie

Tak miało być, ale dzisiaj na stronie Arsu w reapertuarze - nic na temat tego filmu!

premiera przerzucona z 28 sierpnia 2009 na 28 sierpnia 2010... co to jest 2-3 lata opóźnienia w stosunku do premiery światowej :]

beautifullie

kuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuurwa.

użytkownik usunięty
Dixiee

Dixiee czytasz w moich myślach!;] przegięcie, czekam i czekam na ten film, zapowiada się się świetnie i wygląda na to, że ma piękne zdjęcia :)

ocenił(a) film na 5

ot co, na usta ciśnie sie tylko i wyłącznie soczysta "kuuurwa"... no ile można czekać...

aga_mloda

ja chce tylko torrenta :D

za krotki........

użytkownik usunięty
aga_mloda

Co jest z tym filmem do jasnej ciasnej!!!! Mamy XXI wiek ludzie w kosmos latają a ja nie mogę filmu oglądnąć!!!! Czy ktoś z was się orientuje czy można go gdzieś z neta ściągnąć???!

NADAL: nidzie go nie ma. o co chodzi? ...

ocenił(a) film na 5
Divian

W Cinema City Bemowo na parterze są roll-upy reklamujące TEN film!! dziś byłem, widziałem na własne oczy. Odnośnie daty: "Wkrótce w kinach"... Wiemy przynajmniej, że dystrybutorzy się nim zajęli, miejmy nadzieje, ze niebawem rzeczywiscie sie pojawi na ekranach.

rSmo

W Multikinie roll-upy też stoją od tego tygodnia i strasznie się zdziwiłem, gdy zobaczyłem, że do kin wchodzi film z Penelopką, o którym nic nie wiem! Spojrzałem zaraz na datę światowej premiery i wszystko stało się jasne...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones