PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=274029}
6,7 624
oceny
6,7 10 1 624
Manolete
powrót do forum filmu Manolete

Wrażenia po...piękne zdjęcia, muzyka, krajobrazy. Fabuła bardzo wolna, chwilami niesamowicie wolna, przez co odnosi się wrażenie jak by głównie chodziło o zdjęcia. Ja w ogóle odniosłam wrażenie, że ten film składa się z samych obrazów i muzyki. Dla mnie bomba! Dobrze zagrane i przedstawione uczucie wielkiej i tragicznej miłości. Szczerze powiedziawszy lekko mnie stłamsił, po obejrzeniu czułam się nim przytłoczona, co świadczy o tym, że wywarł na mnie wrażenie.

GDZIE widziałaś go?
Daj znać, jak chcesz to w wiadomości prywatnej:)

użytkownik usunięty
peace4all

istnieje coś tak wspaniałego jak torrent ;) wkrótce, jak będę miała trochę więcej czasu umieszczę napisy na napiprojekt, bo nie ma jeszcze żadnych w sieci. Dla obeznanych z językiem jednak nie stanowi to problemu :) pzdr

No tak, myślałem że to o to chodzi:)
Jednak nie bawią mnie takie rzeczy, co mnie trochę wkurza, ale jednak nie.

Zazdroszczę ci umiejętności jęz. hiszpańskiego:)!

użytkownik usunięty
peace4all

film jest po angielsku, niestety ale hiszpańskiego póki co nie znam ;) może kiedyś ;)

ocenił(a) film na 10

na początku trochę się przeraziłam, jak ktoś pisał o akcencie penelopy, ale da się wszystko zrozumieć po angielsku :)

użytkownik usunięty
nielegalnie

Da, aczkolwiek ja nie lubię strasznie jak ktoś kaleczy ten język akcentem, a jej jest do tego bardzo wyraźny. Nieraz byłam na nią wściekła i dochodziłam do tego co ona tam stara się wyartykułować ;) Wydaje mi się, że spędzając tyle czasu w USA powinna już dawno mówić wyraźniej, a to że tak nie jest wynika chyba tylko z jej lenistwa albo totalnej głuchoty :)

ocenił(a) film na 7

ja również proszę o napisy! :)

użytkownik usunięty
noemiasz

Miałam już umieszczać napisy, bo przetłumaczenie tego filmu to nie problem, ale program do dodawania napisów skutecznie mnie do tego zniechęcił :/ za dużo czasu by mi to zajęło.I do tego cała ta zabawa w ustawianie czasu napisów adekwatnie do scen to nie dla mnie ;/ Myślałam, że to się prościej umieszcza, może i tak faktycznie jest jak już się zna program, którego mi się szczerze nie chce uczyć :)

Proszę, zamieść te napisy! Bardzo chcę zobaczyć ten film...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones