PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=228934}
7,5 281
ocen
7,5 10 1 281
Mao's Last Dancer
powrót do forum filmu Mao's Last Dancer

.. po obejrzeniu Mao(.) . Zawsze miałem wrażenie, że jest to ultra nie-męska branża paradowanie w rajtuzach po scenie do muzyki operowej. Jednak teraz zarzekam się, że jest zgoła inaczej :)

No i mimo iż historia piękna i wzruszająca to jednak film znacznie bardziej zaciekawi osoby związane w pewien sposób z tańcem, sztuką, teatrem niż przeciętnego kowalskiego. Chociaż moim subiektywnym zdaniem - sceny artystyczne są tym, co najdłużej pozostaje w pamięci po seansie.

Na wieczór we dwoje wymarzona pozycja.

ocenił(a) film na 10
czechueee

Mnie się ogólnie zreformował stosunek do baletu.... po filmach z Johnem Travoltą :)
Paradoksalnie. Jego 'Pozostać żywym' zaprowadziło mnie do tańca współczesnego, a taniec współczesny - do baletu. Lepiej późno, niż wcale.
Li ma coś w sobie z Tony'ego Manero Travolty - ten upór niesamowity przede wszystkim.

ocenił(a) film na 10
TangoAndWaltz

A co do męskości... nadmienię, że 'Pozostać żywym' z owym fikaniem Travolty reżyserował Sylvester Stallone, główny macho Ameryki. W samym 'Mao' natomiast mamy siłownię i trening z taśmami obciążającymi, które owocują solidnymi łydkami u dorosłego Li. Te zaś są znakiem zawodowca, w przeciwieństwie do orzechów na ramionach.

TangoAndWaltz

Gdzie można obejrzeć ten film? Z góry dziękuję :)

ocenił(a) film na 10
Tygrysek3

https://www.youtube.com/watch?v=Z67M-pH9wlE

TangoAndWaltz

Dziękuję

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones