plakat filmu Maria i faceci

Maria i faceci

Marias menn
5,6 172
oceny
5,6 10 1 172
20
chce zobaczyć
{"type":"film","id":372819,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Maria+i+faceci-2006-372819/tv","text":"W TV"}]}
Maria i faceci
  • Netflix - https://www.netflix.com

    abonament
    za 34 zł


Maria (Ingjerd Egeberg) jest 40-letnią lekarką w szpitalu. Kobieta od lat nie ma szczęścia w miłości. Po rozwodzie mieszka z ojcem Bernardem (Kai Remlow) i trójką dzieci. Niespodziewanie na drodze Marii pojawia się dwóch interesujących, ale zupełnie różnych mężczyzn: inteligentny, dobrze sytuowany i doświadczony lekarz Fredrik (Jens JørnMaria (Ingjerd Egeberg) jest 40-letnią lekarką w szpitalu. Kobieta od lat nie ma szczęścia w miłości. Po rozwodzie mieszka z ojcem Bernardem (Kai Remlow) i trójką dzieci. Niespodziewanie na drodze Marii pojawia się dwóch interesujących, ale zupełnie różnych mężczyzn: inteligentny, dobrze sytuowany i doświadczony lekarz Fredrik (Jens Jørn Spottag) oraz szalony, zabawny, ale zdecydowanie młodszy od niej ratownik medyczny Jonas (Mats Eldøen).

Maria i faceci zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.