PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=389597}

Martwa dziewczyna

Deadgirl
4,4 10 222
oceny
4,4 10 1 10222
Martwa dziewczyna
powrót do forum filmu Martwa dziewczyna

10/10 ! ARCYDZIEŁO !!!

ocenił(a) film na 2

NAJLEPSZY FILM JAKI WIDZIAŁEM W ŻYCIU!!
daję 10/10 za świetną opowieść, ciekawe postaci, za trzymanie widza w napięciu!
po prostu dawno sie tak nie bałem!!!
genialny film!
polecam wszystkim !!!
mega!!!

turbo!!!

ultra produkcja!!!






a tak serio....to największy syf pod słońcem.

ocenił(a) film na 3
Webb

Zgadzam się (może nie w 100 %, ale ..). Pomysł oryginalny, umiejscowienie akcji - ok, za to wiele nielogiczności. Niestety zdjęcia, gra aktorska pozostawia bardzo wiele do życzenia, pomysł totalnie niewykorzystany - krótko mówiąc - amatorszczyzna.

ocenił(a) film na 2
schibowiec

seriówa...amatorszczyzna :) zrobiony chyba dla beki.

ocenił(a) film na 5
Webb

Masakra na 3 kółkach, juz czekałem aż w końcu będę te pieprzone napisy.
Totalny syf...I do tego te dialogi chyba z opakowania płatków śniedaniowych. "Stary co ty robisz","Stary przestań" "to chore" "spadam stąd". Pewnie gdzieś w kiblu na przerwie napisane na kolanie.
Gra aktorska. co cóż, tak jak doalogi syf. Ale ja się zastanawiam, kur* ,goście mieli wszytko podane na tacy.
Fajna lokacja, ciekawa sprawa z tą laską-demonem, czy czym tam ona do cholery była...też nie wiadomo.
Tylko wjecheć z kamerami i kręcić. Ale nie trzeba wcześniej wszystko spieprzyć!
MÓGŁ BYĆ film klimatem zbliżony do japońsiego JU-ON'a, a wyszedł dupny film za 3 grosze.
Jedyne co mnie najbardziej przeraziło to ta gęba tej gościarki.
Ogólnie nei polecam, typowy gniot mage in USA:P

ExtremeSpeedDK

Bardzo dobry film o dorastaniu zrobiony w konwencji horroru Wyjątkowo oryginalny Niestety nie dla tępych widzów mówiących syf na obraz którego nie rozumieją

ocenił(a) film na 5
schibowiec

Pomysl oryginalny? Znajduja dziewczyne w jakies piwnicy.......

ocenił(a) film na 2
Webb

Przed chwilą całkowicie straciłam wiarę w ludzkość i miałam ochotę zrzucić bombę biologiczną na Ziemię w celu zniszczenia naszej rasy, na szczęście okazało się że "10/10" to tylko żart.
A co do filmu to oglądałam go dawno temu i trafiłam tu bo zaciekawiło mnie dlaczego dałam tak słabą ocenę... niestety już sobie przypomniałam. Ale może po prostu nie zrozumiałam przekazu jaki ten film ze sobą niósł (zakładając że jakikolwiek przekaz był tam zawarty). Chociaż w sumie mogę sobie sama dopisać: "Nie rób filmów jeśli się na tym nie znasz " i " Nie zostawaj aktorem jeśli nie potrafisz grać".

olcia3290

Przeczytaj sobie w miare obiektywną recenzje filmu na horror online to może coś zrozumiesz Ocena 10/10 byłaby taką samą przesadą jak twoje 2

ocenił(a) film na 5
Webb

Nie taki zły. Straszny to on nie był w sumie wcale, jedyne momenty kiedy można było się wystraszyć na jakąś sekundę to te, w których ta martwa dziewczyna tak dziwnie otwierała usta (lol), poza tym nic ciekawego, natomiast sam w sobie nie był nudny, według mnie. Historia dość ciekawa, gra aktorska nie była aż tak tragiczna, bez przesady. Nie powiem, że wciągający, bo taki nie był, ale nie było aż tak okropnie. Największym minusem tego filmu nie jest ani gra aktorska, ani to, że nie był straszny tylko to, że twórcom chyba zapomniało się wyjaśnić najważniejszego, czyli o co chodzi z tą martwą dziewczyną. Dlaczego jest martwa (ona w ogóle była martwa? bo w sumie to przecież się jej zabić nie dało), skąd się tam wzięła, dlaczego zachowywała żarła ludzi itp itd.

ocenił(a) film na 4
wilderness

Ciekawa gra aktorska? kiedy ... chyba wtedy co robił jej nową dziurę żeby sobie por*** nie no ludzie proszę ;) ktoś kto wymyślił ten temat jest niezłym prowokatorem ;) sama dałam się wkręcić , że komuś się się aż tak podobał ten film z wielkim zdziwieniem ;)
Ten film chyba naprawdę został zrobiony dla beki ;p chociażby po tym jak w ost cz. chłopak ratuję jej życie a ona mu na to DorOśnij ;D
Ten moment rozwalił mnie nadał klimatu całej tej komedii ;)

wilderness

Moim zdaniem ona była wampirem który z jednej strony nie żyje ale potrzebuje krwi obojętnie czy ludzkiej czy też zwierzęcej. Jak dzieciaki się z nią zabawiały to ona była słaba ale jak zdobyła krew np psa i nie tylko to jej siła poskoczyła i z tamtąd zwiała.

Webb

Patrząc na twoją listę filmów ocenionych, to chyba nie za wiele ich w życiu widziałeś... Oczywiście nie musi tak być ale...

ocenił(a) film na 3
elaborator

Nie wiem ile filmów oglądał Webb, ale ja np nie oceniłem wszystkich filmów jakie oglądałem. Jeśli z jakiś tam powodów przeglądam dany film (chce sprawdzić obsadę, przeczytać recenzję, lub zobaczyć na temat filmu wypowiedzi itp, itd...) czasami oceniam - jeśli akurat o tym pomyślę. Nawet nie wiem ile filmów oceniłem, ale z pewnością jest to znikomy procent tego co oglądałem. Nie możesz chyba powiedzieć, że oceniłeś wszystko co miałeś okazję obejrzeć.. Myślę, że tak samo Webb. A gustów nie oceniam, poza tym one się zmieniają... :)
Tak samo wrażenia artystyczne.. A czasem to nawet gdy czytam recenzje zawodowych krytyków, to - pomimo raczej spokojnego usposobienia mam ochotę popełnić zbrodnię.. Ale każdy chyba nie zawsze zgadza się z opiniami innych.
pozdrawiam

ocenił(a) film na 1
Webb

jak dobrze widzieć ludzi, którzy podzielają zdanie <3
próbuję dać szansę współczesnym filmom amerykańskim. ale oni sami sobie miny stawiają.
może i dla nastolatków ten film jest odpowiedni. a tak to czuję niesmak i zmarnowane półtorej godziny. mimo, że film puściłam jako tło do gotowania gulaszu :/
chyba dla równowagi włączę coś z innego kontynentu...

Webb

nie żałuję, że obejrzałem...

ale polecać nikomu nie będę.

ten film to bardziej historia opowiedziana z trzeciej ręki niż wprost co zresztą w pewnym momencie się w filmie objawia jako poczta pantoflowa.

Webb

to wspolczuje skoro wedlug ciebie to arcydzieło

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones