PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629476}

Martwe zło

Evil Dead
5,7 52 576
ocen
5,7 10 1 52576
7,1 13
ocen krytyków
Martwe zło
powrót do forum filmu Martwe zło

Naciągane 5/10

ocenił(a) film na 5

Ja, jako koneser horroru mogę powiedzieć, że ten film na większą ocenę nie zasługuje. Po opisach ekspertów spodziewałem się rozlewu krwi i zimnych dreszczy na ciele. Niestety tego nie było. Zawiodłem się

ocenił(a) film na 8
HorrorBoy

No dobra Panie koneser. Wskaż pozycje ktora zwali mnie z nóg ale prosze bez tych chińskich bajeczek typu klątwa ani perełek typu nocny pociąg z mięsem ktore przerazić moga jedynie male dziewczynki i dzieci wchodzące w okres dojrzewania

HorrorBoy

A ja się nie zawiodłem film dobry dobre teksty jak np pięknisiu obciągnąć ci lub twoja siostra robi laski w piekle krew była i sporo jej,i dlatego go kupiłem w ciemno ale sie nie zawiodlem

ocenił(a) film na 2
HorrorBoy

Jak na konesera podejrzanie wysoka ta ocena ;P

Dealric

Ocena 5 to przynajmniej najniższa z bardziej obiektywnych ocen. Remake za samą realizacje zasługuje na 4. Najniższe oceny 1 czy 2 praktycznie nigdy nie są adekwatne do poziomu filmów, takie oceny to przejaw okazywania swoich humorów , na pewno nie merytoryczne i bardziej miarodajne podejście do oceniania filmów .

ocenił(a) film na 2
soulheart

10 stopniowa skala służy do obsługiwania jej całej ;) Oczywiście skrajne wartości sa znacznie rzadsze, ale nie znaczy to, że nie powinny byc używane.

HorrorBoy

te koneser, ze niby tam nie było rozlewu krwi ? to jakiś ty film oglądał hehe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones