PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37132}
7,5 9 272
oceny
7,5 10 1 9272
7,6 11
ocen krytyków
Mary Poppins
powrót do forum filmu Mary Poppins

Świetny film

ocenił(a) film na 10

Mimo iż mam 24 lata i nie lubię filmów familijnych to ten mnie po prostu oczarował. Mary
Poppins jest świetną postacią. Piosenki są fajne, postaci są ciekawe. Zacząłem oglądać ten
film gdzieś o 1.00, bo nie mogłem zasnąć. I to ponad 3.00 siedziałem go oglądając nawet przez
chwile nie myśląc o tym by przerwać i dokończyć następnego dnia. Ten film jest tak cudownie
magiczny.

Świetna postać tytułowej bohaterki. Świetne też było, że w sumie każdy bohater był nie
jednoznaczny. W przeciwieństwie do wielu dzisiejszych filmów opowiadających tego typu historie
tutaj nie ma przesadnego przypisywania bohaterów do etykietki dobry, zły. Zwłaszcza widać to po
postaci ojca.

Efekty specjalne to cudo wyglądają w miarę naturalnie mimo prawie 50 lat. Najbardziej mi się
podobały sceny, gdzie oprócz aktorów były tła i postaci animowane. Wszystko było takie
naturalne.

Piosenki świetne kilka nawet mi wpadło w ucho i wyjść nie może.

Genialny film. Szkoda tylko, że za czasów jak byłem dzieckiem nie był puszczany w TV.

ocenił(a) film na 2
MistrzSeller

Doskonale wiem co masz na myśli, bo ja mam tak z "Darby O'Gill and the Little People". :D

MistrzSeller

ja mam prawie 40 lat i lubie kino familijne ale ten film nie dla mnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones