Odtwórz Zwiastun nr 1 2:14

Zobacz Mary-Kate i Ashley: Nowy Jork, nowa miłość zwiastun

Film

New York Minute

2004 1 godz. 26 min.
6,1 18 961
ocen
6,1 10 18961
1 666
chce zobaczyć
{"rate":5.0,"count":2}
{"id":"111232","linkUrl":"/film/Mary-Kate+i+Ashley%3A+Nowy+Jork%2C+nowa+mi%C5%82o%C5%9B%C4%87-2004-111232","alt":"Mary-Kate i Ashley: Nowy Jork, nowa miłość","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/12/32/111232/6954820.2.jpg"}
Bliźniaczki  wyjeżdżają do Nowego Jorku. Jane chce dostać się na uniwersytet, a Roxy marzy, by zobaczyć swoją ulubioną kapelę.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Mary-Kate i Ashley: Nowy Jork, nowa miłość
Mary-Kate i Ashley: Nowy Jork, nowa miłość (2004) Zwiastun nr 1 2:14
Mary-Kate i Ashley: Nowy Jork, nowa miłość | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 | 2004 | Film Siostry Ryan jadą do Nowego Yorku. Jane (Ashley Olsen) pragnie dostać się na uniwersytet, natomiast Roxy (Mary-Kate) ma inne plany. Szalona dziewczyna marzy aby zobaczyć swoją ulubioną kapelę Simple Plan, a przy okazji pragnie dać im swoje demo. Ale nie jest to takie łatwe. Jane i Roxy wpadają w poważne tarapaty, gdyż pozostają osądzone o kradzież... psa, lecz nie byle jakiego. Poznają również dwóch chłopaków - bruneta Trey'a (Jarek Padalecki), którego Mary-Mate nazywa "indianinem" i blondyna Jima (Riley Smith), który jest zauroczony Ashley.

Siostry Ryan jadą do Nowego Yorku. Jane (Ashley Olsen) pragnie dostać się na uniwersytet, natomiast Roxy (Mary-Kate) ma inne plany. Szalona dziewczyna marzy aby zobaczyć swoją ulubioną kapelę Simple Plan, a przy okazji pragnie dać im swoje demo. Ale nie jest to takie łatwe. Jane i Roxy wpadają w poważne tarapaty, gdyż pozostają osądzone oSiostry Ryan jadą do Nowego Yorku. Jane (Ashley Olsen) pragnie dostać się na uniwersytet, natomiast Roxy (Mary-Kate) ma inne plany. Szalona dziewczyna marzy aby zobaczyć swoją ulubioną kapelę Simple Plan, a przy okazji pragnie dać im swoje demo. Ale nie jest to takie łatwe. Jane i Roxy wpadają w poważne tarapaty, gdyż pozostają osądzone o kradzież... psa, lecz nie byle jakiego. Poznają również dwóch chłopaków - bruneta Trey'a (Jarek Padalecki), którego Mary-Mate nazywa "indianinem" i blondyna Jima (Riley Smith), który jest zauroczony Ashley.

boxoffice
$21 289 826 na świecie
$14 071 441 w USA
$7 218 385 poza USA
budżet
$30 000 000
studio
DiNovi Pictures / Dualstar Productions / Warner Bros.
data produkcji
2004
tytuł oryg.
New York Minute
inne tytuły
Dziewczyny w Nowym Jorku Polska
Mary-Kate i Ashley: Nowy Jork, nowa miłość Polska
New York Minute (I)
Więcej...
Kiedy Trey, zamknięty w bagażniku, w końcu jest uwolniony można zobaczyć rączkę bezpieczeństwa. Gdyby ją użył sam by się wydostał z pułapki.
Jane prawdopodpbnie chce dostać stypednium na studia w Oxfordzie, gdzie trwają one 3 lata, a nie 4 jak podaje się w filmie.
Kiedy Roxy na koniec filmu nagrywa piosenkę z zespołem nie gra na perkusji, tylko tańczy z siostrą. Mimo to w piosence można usłyszeć perkusję.
"Mary-Kate i Ashley: Nowy Jork, nowa miłość" to jeden z kolejnych filmów bliźniaczek Olsen w rolach głównych, opowiadający o dwóch siostrach w "nowojorskiej dżungli". Jak ... więcej
zdaniem społeczności pomocna w: 65%
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Fajny smaczek,

  klif

  gdy biegną przez miasto w szlafrokach :) Przechodniem patrzącym za nimi ze zdumieniem jest Bob Saget - ich/jej filmowy ojciec z "Pełnej chaty".

  3
  • ten film jest jak ten Simple Plan -

   Nu_RaKu ocenił(a) film na 5

   - takie tam dla nastolatków. Na moje nieszczęście mam słabość do filmów z bliźniaczkami Olsen, które namiętnie oglądałem za dzieciaka w niedzielne popołudnia... fajnie zobaczyć jeden z ich ostatnich filmów nim (niestety) się dziewczyny skończyły...

  • Jaka to piosenka

   patryszia_fw ocenił(a) film na 9

   Leci w tym filmie jak dziewczyny się pokłóciły i rozstały, każda poszła w inną stronę

  • Padalecki.

   qlenaa ocenił(a) film na 6

   Jarek Padalecki w opisie mnie rozwalił, nie ma co. ;D

  • i może jeszcze ta:

   pawel1973_filmweb ocenił(a) film na 10

   http://www.tekstowo.pl/piosenk a,stone_roses,waterfall.html