PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9043}
7,5 2 604
oceny
7,5 10 1 2604
Marzyciele, czyli potęga wyobraźni
powrót do forum filmu Marzyciele, czyli potęga wyobraźni

w którym dwoje braci jest rozbieranych przez mamę do kąpieli i jeden ma ślady pobicia? Fil widziałam tylko raz w 1997( w wieku 5 lat) i to jedyna scena, którą zapamiętałam. Nie wiem, jakim cudem w ogóle trafilam na jego stronę, to chyba przeznaczenie, bo zawsze chciałam do niego wrocić, ale nie miałam żadnych punktów zaczepienia ;)

ocenił(a) film na 6
Azzurro

tak, to ten film

ocenił(a) film na 9
Azzurro

Miałem podobny problem, pamiętałem ten film z dzieciństwa, ale nie miałem żadnego większego punktu zaczepienia. Nie pamiętałem aktorów, tytułu; jedynie część fabuły, aż tu nagle po tylu latach przeglądając filmy z Elijah Wood poznałem "ten" czerwony wózek.

ocenił(a) film na 7
Azzurro

miałam to samo oglądałam to jak byłam mała i pamiętałam tylko Hanks'a i tego psa jak ojciec chyba chciał go zabic i nic więcej ale jakoś mi się udalo :)

kingofpeace

o matko! sama nie mogę w to uwierzyć, ale też jako dziecko obejrzałam ten film i pamiętałam tylko to smutne zakończenie i sceny bicia dzieci. Teraz, jak podrosłam bardzo chciałam obejrzeć go znowu, ale nie pamiętałam tytułu ani żadnego aktora.... i w końcu znalazłam!!!!! niesamowite

galagness

to samo. widziałam jako dziecko, zapamiętałam kilka wyrywkowych scen. i wreszcie po dobrych kilku latach szukania wiem jak się nazywa.

ocenił(a) film na 9
Azzurro

Ja też to samo, oglądałem ten film w 1999 i pamiętałem tylko scene końcowa i to że byli bici i zawsze chciałem do niego wrocic.
Widzę ze ten film ma coś w sobie skoro jest nas tylu

ocenił(a) film na 9
Azzurro

Ja też tak miałem, obejrzałem go za dzieciaka i zapamiętałem tylko moment pożegnania i odlotu. Dzisiaj po tylu latach obejrzałem go ponownie i dalej robi na mnie wielkie wrażenie. Świetny film. Będę do niego wracał.

ocenił(a) film na 8
Carlos_Carlos

Dzisiaj leciał na Cinemax, wspomnienia z dzieciństwa się odświeżyły. Oglądałem w latach 90 na VHS z wyporzyczalni.

Azzurro

Ja z kolei pamietam cztery sceny (jeśli to ten film, który wyskoczył mi po wpisaniu w Google: dwaj bracia, film, uciekają, ojczym): 1) mama braci na początku filmu jadąc z nimi samochodem wyrzuca leniwie obrączkę 2) narrator mówi, ze nazywali ojczyma per Król 3) tu bardziej emocjami niż konkretna scena pamietam ze ktoś tłumaczy chłopcom (na stacji benzynowej?) jak powinien poleciec samolot 4)  ojczymowi skończyło się piwo i uderza w opakowanie po sześciopaku 

ranykoguta

Niewiarygodne. Tez pamiętałam z dzieciństwa, szukałam latami i właśnie znalazłam, bo pamiętałam, ze bracia budowali samolot.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones