PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=87890}

Matczyna sprawiedliwość

A Mother's Justice
5,4 103
oceny
5,4 10 1 103
Matczyna sprawiedliwość
powrót do forum filmu Matczyna sprawiedliwość

Lubię taką tematykę. Film mi się podobał. Przyznam się szczerze, że jestem nieco zaskoczony niskimi ocenami na Filwebie. Ale może to i dobrze, że mój gust nie jest wypadkową gustów innych ludzi...
Film sprawiał wrażenie nie zrobionego na siłę. Trudne relacje matki i córki wydawały mi się prawdziwe. Gdyby dziewczyna była nieskazitelnie dobra i nie miała nałogów to historia mogłaby trącić banałem. Debbie świętoszkiem nie była i między innymi dzięki temu film był całkiem znośny. Poza tym fajnie śpiewała, grając przy tym na gitarze. Szkoda Carrie Hamilton - odtwórczyni roli Debbie - w 2002 roku w wieku 38 lat zmarła na raka mózgu. 7/10.

ocenił(a) film na 5
galladorn

też lubię taką tematykę, ale film zrobiony fatalnie. Jedyne, co mi się podobało to właśnie śpiew Debbie. Można to było zrobić znacznie lepiej, a tak film jest nudny, kompletnie bez wyrazu i strasznie się dłuży

ocenił(a) film na 7
Sol89

Nie wiem jakbym go ocenił teraz bo upłynęło trochę czasu ale nie pamiętam żeby mi się szczególnie dłużył. Zapewne masz rację, że można go było zrobić lepiej. Nie mam danych na temat budżetu tego filmu ale zakładam, że był dość skromny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones