PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=838524}

Matrix Zmartwychwstania

The Matrix Resurrections
5,0 51 821
ocen
5,0 10 1 51821
4,8 37
ocen krytyków
Matrix Zmartwychwstania
powrót do forum filmu Matrix Zmartwychwstania

Oby tego nie popsuli!

ocenił(a) film na 7

Boję się że mogą zepsuć to ale chęć zobaczenia dalszej historii jest tak ogromna że bilet kupię nawet za 500 zł. Co będzie z Neo i Sionem całym po wygranej wojnie z światem maszyn. Może powrócą na powierzchnie? Jestem podekscytowany tą całą sytuacją.

matiss7

Neo nie żyje, na pewno oglądałeś 3 cześć?

Marko45_2

no i co że nie żyje? zmarł podłączony do matrixa, zawsze może jego świadomość być gdzieś w matrixie i go przypadkiem znajdą.

ParAdoXx_9

to już będzie głupota
zamiast stworzyć coś oryginalnego reaktywują klasyki i je niszczą

kadim_filmweb

Coś w tym prawdy jest, ale ile można oglądać to samo. Dobrze będzie zobaczyć coś nowego.

ParAdoXx_9

To właśnie o tym pisze dlatego w nowym matrixie nic nie będzie nowego jedynie efekty , a historia jest już nam znana co mi po nowych wątkach skoro ten świat już znamy przykład terminatora jest bardzo dobrym przykładem jak nie powinno się kręcić kontynuacji i dlaczego te 2 filmy zostawić w spokoju.
Ten film będzie robiony na siłę , a to że Wachowskim odbiło nie wróży nic dobrego tej produkcji i prawdopodobnie ludzie przypną mu łatkę Get Woke Go Broke

kadim_filmweb

Skąd gościu wiesz rok czy dwa przed premierą jak będzie wyglądał ten film? xD Świat? Świat mogą jeszcze rozbudować, skąd wiesz jaki będzie? Jasnowidz? Ludziom się nie podoba nic, bo tacy są, nawet jak wyszło by arcydzieło to i tak będą krytykować i narzekać. Zamiast narzekać i zaklinać, że będzie zły to myślcie pozytywnie, a nie jak pisowski polak, który narzeka i nic poza gadaniem nie zrobi. Ps Z tym oglądaniem tego samego chodziło mi o trzy części Matrixa, po których aż chce się obejrzeć nowego Matrixa.

kadim_filmweb

Marny jasnowidz. Do tej pory opluwasz wszystko co się da. No tak krytyk. Głupoty, które wypisujesz znajdą się w 10 najgorszych krytyków na filmwebie. Jak możesz krytykować scenariusz filmu, którego nie widziałeś? Słaby jesteś.

matiss7

A potem za kilka lat będziecie czekali na Matrix 5!

ocenił(a) film na 7
atari799927176virgin

Mogą zrobić jakiś wątek poboczny albo tak jak z hobbitem z władcy pierścieni

matiss7

Wygrały przecież maszyny...

ocenił(a) film na 3
Wallhard

Dokładnie a konkretnie ich mózg architekt, który zresztą zaplanował i przewidział wszystko. Nie ukrywam że Matrix 4 to będzie na pewno naciągana bzdura.

Wallhard

Nie do końca.
-Czego chcesz?
-pokoju



....
-stało się.
I przypomnij sobie ostatnia rozmowę.
Ci którzy chcieli się uwolnić zostali uwolnienie, zapewni UE skwitowane, tak będzie bo nie jestem człowiekiem
Zapanował pokój
Pytanie na jak długo

matiss7

500 zł na bilet? Lecz się. Jesteś ciężko chory na umyśle.

JackCarver

Po prostu nie jest biedakiem.

matiss7

*"Oby tego nie popsuły"- trochę się zmieniło przez te 20 lat...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones