PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=628}

Matrix

The Matrix
7,6 831 868
ocen
7,6 10 1 831868
7,9 52
oceny krytyków
Matrix
powrót do forum filmu Matrix

po obejrzeniu pierwszy raz filmu Matrix, poprostu zakochalam sie w glownym aktorze i w calym tym filmie!! jest poprostu SUPER, jeszce chyba nie bylo zadnego filmu ktory w tak latwy sposob wyjasnial wiele spraw, ma on nie jedno znaczenie a kadzy rozumie go na swoj pojetny sposob... ludzie jezeli macie podobne zdanie na ten temat to piszcie bo szukam znajomych ktorzy lubia to co ja...

za_krecona281007

Witam :) chyba znalazłaś :)
Ja też bardzo lubię ten film jest najlepszym moim filmem i zbieram wszystko co jest z nim związane.Mam Kolekcję Matrix Ultimate oraz osobne egzemplarze
i edycje dwupłytowe :)
Mam takie samo zdanie na temat filmu jak ty :)
Cieszę się że znalazłem osobę która jest zafascynowana tym cudownym filmem oraz aktorem jak ja :)
Keanu Reeves jest moim najlepszym aktorem :)
Zbieram wszystkie rzeczy związane z Keanu, kupuje jego wszystkie filmy, czyli zbieram wszystko na temat Keanu i filmu Matrix :)
Pozdrawiam :)


ocenił(a) film na 10
NEO303

sorry że tak późno... wiesz chyba po raz pierwszy spotykam osobe która nie wyśmiewa sie ze mnie ze mam obsesje na punkcie Matrixa... szczerze mowiac chcialabym cie blizej poznac, o ile chcesz oczywiscie;)

ocenił(a) film na 9
za_krecona281007

Zaskoczylas mnie... W zyciu nie trafilem na dziewczyne, ktorej podobal sie Matrix.
Wiesz, moze nie mam na punkcie filmu swira... nie ubieram sie jak Neo... :P ale lubie go sobie czasem przypomniec :D Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
frugo07

ja tez nie mam swira na tym punkcie ale poprostu kocham ten film, dziwne ze nie spotkales jeszcze dziewczyny takiej jak ja... lubisz czasem przypominac Neo czyli??;) pozdrawiam:D

za_krecona281007

Chcę :)
Ale w jaki sposób chcesz mnie bliżej poznać ???
Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 10
NEO303

Na poczatek to powiedz mi ile masz lat?
Pozdrawiam:)

ocenił(a) film na 9
za_krecona281007

hmmmm... chodzilo mi raczej o to, ze lubie sobie przypomniec film... moj blad, zle to napisalem :P

ocenił(a) film na 10
frugo07

No tak... Film Matrix zawsze warto sobie przypomniec;)
Pozdrawiam:)

za_krecona281007

Hej nie jestes jedyna dziewczyna :)
Ja tez uwielbiam Matrixa i Keanu
:*
Zbieram rozne rzeczy na temat Keanu :)
Zapraszam do mnie
PS chialabym Cie blizej poznac moze chcesz moje GG albo Skype ??

ocenił(a) film na 10
Fanka_Keanu

Hej;*
jak milo ze napisalas;)
wlasnie szukalam kolezanek z podobnymi zainteresowaniami
to podaj swoje gg, to pogadamy
pozrdawiam:)

za_krecona281007

Mam w opisie ale co tam podam ci :)
11115653

za_krecona281007

Nie jesteś pewnie jedyna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones