PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1230}
7,3 35 864
oceny
7,3 10 1 35864
6,8 9
ocen krytyków
Maverick
powrót do forum filmu Maverick

i doskonały Mel, miło pooglądać

ocenił(a) film na 8
Miss_kiss

J. Foster też była super!

ocenił(a) film na 10
Breslow

Zgadzam sie z Wami. W dodatku wizualnie też fajny, kostiumy, scenografia. Dużo humoru, fajny film.

ocenił(a) film na 10
Breslow

Doskonała była, prawda!

ocenił(a) film na 9
Breslow

Była znakomita, pierwszy raz widziałem ją w takiej komediowej roli i wypadła super, co tylko potwierdza jak znakomitą jest aktorką. Mel Gibson był po prostu rewelacyjny. Ubawiłem się świetnie oglądając ten film, super rozrywka, a dowcip sytuacyjny i dialogi są w nim na najwyższym poziomie. Polecam.

Miss_kiss

Ode mnie 9 i do ulubionych, bo to rewelacyjna komedia (i western), a 10 rezerwuję dla kilkunastu filmów, które oprócz tego, że są wspaniałe, to interesuje mnie ich tematyka lub jestem fanem uniwersów w nich ukazanych, co wiąże się z różnoraką aktywnością związaną z nimi ściśle lub luźno. :D

ocenił(a) film na 10
MarcoK

Spoko, doskonale Cię rozumiem. pozdro! P.S. Sorry za późną odpowiedź, ale rzadko dostaję powiadomienia

Miss_kiss

nadal aktywny :D pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
MarcoK

Tak trzymać! Pozdrawiam!:)

Miss_kiss

Zupełnie się zgadzam. Co do tekstów - niestety nie mogę nigdzie znaleźć wersji z polskim tłumaczeniem z lat ’90 ub. wieku. Wtedy (wersje na kasetach VHS) teksty były rewelacyjnie tłumaczone... Teraz (wersje pokazywane w tv, głównie przez stacje komercyjne) filmy dużo tracą przez mniej zabawne teksty (efekt gorszego przekładu). W tym starym tłumaczeniu wódz mówił do Mavericka, przekomarzając się, że zapłaci mu w wężowych skórkach (teraz są żabie). Tu akurat wpływ na śmieszność tekstu niewielki... Ale teksty w innych scenach były lepsze.

Miss_kiss

A mnie jakoś ten film wynudził obsada dobra przez większość nudy ,jedynie scena z wężami dobra .

ocenił(a) film na 9
Miss_kiss

I muzyka! Szczególnie jak zaczyna się film, a Maverick jedzie na osiołku. Taka wesoła. Teksty też nieśmiertelne np. ze skurczoną koszulą, albo skurczami w palcu wskazującym haha

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones