PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=837101}
5,8 28 436
ocen
5,8 10 1 28436
3,1 17
ocen krytyków
Mayday
powrót do forum filmu Mayday

Jest to komedia na której autentycznie się śmiałam. Prze-genialny talent komediowy Woronowicza.

Fajna fabuła, świetnie odegrane sceny, przemiłe zaskoczenie.

ocenił(a) film na 8
7215

Absolutnie się z Panią zgadzam nic dodać nic ująć. Widziałem wczoraj i muszę przyznać że jest genialny 0 nudy cała sala się śmiała. Wszystkiego dobrego w nowym roku

ocenił(a) film na 4
Patryk_Siebert

dla mnie niestety słabizna

7215

Zdecydowanie fajna polska komedia! Duet Adamczyk Woronowicz genialny :) Weronika też cudowna!

ocenił(a) film na 10
7215

To prawda, cała sala się śmiała

agnzzg

W JAKIM KRAJU ZYJEMY . STYCZEN 2020 ?

ocenił(a) film na 10
selden1

Ja byłam parę dni temu na tym filmie

selden1

Janek foryś

7215

Kupiłam bilety na 13tego stycznia. Obsada świetna, więc liczę na dobrą zabawę.

ocenił(a) film na 6
alamak1990

Niedociągnięcia scenariusza nieważne, Woronowicz i Adamczyk - zwłaszcza ten pierwszy - potrafią zagrać wszystko. Chwilami jest śmiesznie, fajnie, jak nie na polskiej komedii współczesnej...

ocenił(a) film na 7
7215

Film

ocenił(a) film na 7
Mortizia

Film naprawdę ok. A Woronowicz - po prostu świetny!!!

ocenił(a) film na 2
7215

Nie zgodzę się,
film naprawdę słaby,
kilka zabawnych momentów to za mało.

7215

Nie chodzę na polskie komedie. Znajomi wyciągnęli mnie, poszłam z nastawieniem że jak zwykle będzie zenująco i nieśmiesznie.
Film mnie zaskoczył! Śmiałam się prawie cały seans. Bawilam się świetnie, jak nie na polskim filmie. Polecam

ocenił(a) film na 8
7215

szczerze powiedziawszy mocne zaskoczenie. Dostałam bilety, więc mówię " no trudno, pójdę ", a tu Woronowicz, i nawet Adamczyk który nie wkurza. Ekranizacja sztuki, która została uwspółcześniona, ale nie straciła na humorze.

7215

film słabiutki, wychwalają fejkowe konta dystrybutora

ocenił(a) film na 7
Kinomaniakwarszawski

W takim razie dystrybutor "kupił" też ten wielu dziennikarzy z gazet i portali. Gdzie nie spojrzę naprawdę niezłe recenzje. Wiesz, też mnie zaskoczyło, że ten film żre w wielu scenach, ale może trzeba się cieszyć i liczyć, że polska komedia znowu wraca na dobre tory.

Laksandra

To co w niej Cie smieszylo? Gra aktorka Woronowicza to mistrzostwo, reszta to odgrzewany kotlet. Jaki? Chociazby Och Karol.

ocenił(a) film na 7
Kinomaniakwarszawski

Tak Woronowicz, tak zamieszanie i tak Adamczyk, bo widać, że grał na luzie. Serio, widziałam sporo głupkowatych komedii amerykańskich, których humoru nie kupiłam. Ten tak, nawet jeśli nie zaskakujący i czasem przaśny. Wolno mi, a co!

ocenił(a) film na 7
Laksandra

Popieram koleżankę wyżej, w porównaniu do naprawdę głupich komedii amerykańskich (a jest takich wiele) ten film wypada naprawdę nieźle. Wiadomo, sceny są na różnym poziomie, jedne lepsze, drugie gorsze. Jednak całość trzyma się w ryzach, jest spójna, co istotne dla kina, a w dodatku bawi, czyli spełnia rolę komedii.

Laksandra

Pewnie tylko jak przedstawienie teatralne które było przed np oh Karol może być jego odgrzewanym kotletem?

ocenił(a) film na 7
OnStKm

ale to chyba pytanie nie do mnie mhh? ;)

7215

Oj tak Woronowicz - genialny. W ogóle o, co świetnie prezentuje się na teatralnych deskach, niekoniecznie musi sprawdzić się na wielkim ekranie a tutaj wyszło zaskakująco dobrze. Oby więcej takich komedii a nie kolejne romantyczne shity.

7215

Czy ktoś mógłby zaspojlerowac zakończenie? Niestety z przyczyn losowych musiałem wyjść wcześniej z kina

MikolajKorz

w którym momencie wyszedłeś? :)

ocenił(a) film na 1
7215

Współczuję... Poziom żartu dla downow.

lsnazr

Podaj tytuł lepszej polskiej komedii z ostatnich 10 lat?


Jeżeli chcesz kogoś obrażać to użyj innego słowa niż związanego z ciężką chorobą genetyczną - bo to świadczy dopiero o ubóstwie intelektualnym.

ocenił(a) film na 8
7215

Naprawdę mnie rozbawił do łez

7215

A zdarza ci się śmiać nieautentycznie? I co to jest prze-genialny, bo nie znam takiego słowa?

ocenił(a) film na 8
7215

Powiem tak,może najlepsza komedia polska to nie jest,ale faktycznie jest jedną z lepszą jakie ostatnio widziałem.A Staszek z garażu wygrał w tym filmie,beka z niego ładna poszła,jego teksty,wygląd śmiech na sali :D.

ocenił(a) film na 8
7215

Świetna komedia. Nie sądziłam że to napiszę po obejrzeniu pierwszego odcinka, nie porywa od pierwszych scen Mam nadzieję na kontynuację

ocenił(a) film na 3
renergie

No oby jednak kontynuacji nie było

ocenił(a) film na 3
7215

Z całym szacunkiem... Co Ty brałaś przed seansem, że tak Ci się spodobał ten film? ;) Przecież humor w tym filmie to był jak ten, który można usłyszeć pod budką z piwem- sprośny i niewyszukany. Ja nie mam dużych wymagań, ale nie będę płakać ze śmiechu przy żartach o pierdzeniu w samochodzie. Słabiutka komedia.

ocenił(a) film na 10
7215

Również polecam. Komedię są od tego żeby bawic, ją dawno tak się nie usmiałem na polskiej komedii. Luzujcie Majty hejterzy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones