PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1275}

Mechaniczna pomarańcza

A Clockwork Orange
7,9 218 683
oceny
7,9 10 1 218683
8,7 38
ocen krytyków
Mechaniczna pomarańcza
powrót do forum filmu Mechaniczna pomarańcza

dno

użytkownik usunięty

Powiem tak. Nie podnieca mnie wyrazenie "Kurbrick", wiec traktuje film bez preferencji. Wytrwalem do 80%. 30 lat temu, moze robil wrazenie glownie prymitywna brutalnoscia i wyluzdaniem. Nie chce mi sie nawet pisac o tym tyms. Dzis ten film nie robi wrazenia.
Jesli kto natomiast wielbi wyrazenie "Kubrick", bedzie sie spuszczal i plawil w wydzielinach... i cmokal z zachwytu.

ocenił(a) film na 9

Ciśnie mi sie na usta kilka innych wyrażeń, ale już nie tak ładnych jak powyżej...

Kolego, to była wyjatkowo niepotrzebna opinia.
Dodam jeszcze, ze zle swiadczy o Twojej kondycji umyslowej, a byc moze i fizycznej.

Jesteś stary żałosny. Trafiłeś na film za trudny dla siebie, nie zrozumiałeś go i zamiast poprosić kogoś, żeby ci wytłumaczył o co chodziło to wypisujesz takie brednie robiąc tylko z siebie pośmiewisko. "brutalność" i "wyłuzdanie" - tylko te dwie rzeczy w tym filmie dostrzegłeś? To może lepiej obejrzyj sobie Kubusia Puchatka, tam zrozumiesz wszystko.

Naprawdę, tacy ludzie powinni mieć zakaz wstępu na ten portal. Sami są głupi, a tym którzy są od nich inteligentniejsi zarzucają, że są "snobami", "pseudointelektualistami", że podniecają się nazwiskami, że tak naprawdę też nic nie rozumieją z tych filmów, a bronią ich dlatego, że chcą wyjść na modrzejszych. Tak więc z całym brakiem szacunku: Wy idioci, my nie chcemy wyjść na mądrzejszych, my jesteśmy od was mądrzejsi!

ocenił(a) film na 10
FinneganAwaken

Dsotm nie denerwuj się bo on i tak zostanie przy swoim. Przytoczę tutaj słowa Cejrowskiego "Z głupkami nie warto dyskutować" co tyczy się między innymi takich prowokatorów i dzieciaków jakich prezentuje np taki nombonis no ale cóż bez dzieci neo świat byłby nudny :D

Antonio_Montana

Sorry, ale nerwy mi puściły. Już nie pierwszy raz widzę takie komentarze przy takim arcydziele. Niby to norma, ale mam już dość tego, że dzieci neo nas obrażają tylko dlatego, że jesteśym od nich inteligentniejsi.

FinneganAwaken

Dstom, proponuję abyś wyłożył interpretacją "Mechanicznej..." żeby autor zdał sobie sprawę czego konkretnie nie zrozumiał.

użytkownik usunięty
lapkaKot

Dla mnie w sumie tesh kicz, nedzna szmirka besh ambicji, kpina z widza cubrica, maly przekaz, jakas tam forma, swiatelka i flesze blyskajace na ekranie, scena z wymiotujacym dzieckiem- slaba, ogolnei 1/10, ale po refleksji.

użytkownik usunięty

zeby tak ogolnie dobrze przyjety i lubiany film nazywac dnem trzeba byc pustakiem,moze sie nie podobac jak dla mnie jest swietny ma w sobie cos co sprawia ze seans jest przyjemny,moze sie on komus nie podobac ale zeby na taki film uzyc wyrazenia dno trzeba byc wiejskim glupkiem,ja w sumie lubie efekciarskie kino horrory i filmy akcji ale ten film sprawil ze mialem gały wlepione w ekran

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones