PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=708554}

Mechanik: Konfrontacja

Mechanic: Resurrection
6,3 44 816
ocen
6,3 10 1 44816
5,2 5
ocen krytyków
Mechanik: Konfrontacja
powrót do forum filmu Mechanik: Konfrontacja

Po 20 minutach chciałem już wyjść z kina... ale jakoś się zmusiłem bo moja kobieta uwielbia Jasona.

Banalne teksty, sztuczna gra, niskobudżetowe efekty specjalne jak i sam montaż... no na prawdę nic w tym filmie nie jest nawet "OK".

1 pkt ode mnie za Albę
1 pkt za Jasona od mojej kobiety
1 pkt za kilka ładnych widoczków

Green_5

Co ty wiesz o filmie? Twój umysł spowija mgła efektów specjalnych, którymi karmią dzisiejszego widza. Wróć kiedyś lub pozostań w labiryncie Transformersów i nigdy nie znajdź nici Ariadny, która prowadzi do fenomenalnych dzieł.

1337Phoenix

Aleś Phoenix dowalił (błysnął) z tymi nićmi Ariadny :D

Andreas0701

Dobre rozpoczęcie trollingu to podstawa, tutaj niestety to nie przeszło :D

ocenił(a) film na 5
1337Phoenix

troll tak wyrafinowany, że się nabrałem :)

ocenił(a) film na 6
1337Phoenix

Poleciałeś grubiutko. ;)

ocenił(a) film na 3
Green_5

Niestety My az tak mocni nie bylismy
Razem z dziewczyną wyszyslismy po 40 min :( niestety, ale ten film jest slaby i przewidywalny.
Nie pamiętam kiedy wyszedłem z kina podczas filmu.
Bylem Bardzo blisko na "Pit Bull Nowe Porządki" , ale jakos dotrwalem
Pan Jason zaczyna grac w słabych naciąganych produkcjach.
Początek zapowiadal sie fajnie dobrze dobrana piosenka Balck Pistols Fire idealnie pasowala, ale czym dłużej tym gorzej
Jak usłyszałem tekst Alby...
"Crain mnie nie przyslal, ale w sumie to mnie przyslal" to padlem :) spojrzalem na dziewczyne i juz mieliśmy wyjść.. nie wiem moze ktos to zle przetłumaczyl.
Nikomu nie polecę tego filmu i podpinam sie pod opinie marne 3/10

ocenił(a) film na 1
Green_5

3/10 to wysoko na tego paskudnego gniota.

ocenił(a) film na 3
Green_5

Ja bylem sam i tez wyszedłem , jedynka byla fajna a to jest nieporozumienie, najgorsze byly watki przewidywalne w 100% i dialogi... Film akcji ma bawić a nie żenować

ocenił(a) film na 3
Green_5

ano, nudno i kiepsko... w całym filmie może kilka minut ciekawszych (no nie wiem, może basen?), reszta do zapomnienia, niestety....

ocenił(a) film na 2
Green_5

Zgadzam się, ode mnie 2. Ładne widoczki i Tommy Lee Jones punkt. Film tragiczny, chciałem wyłączyć po 20min ale nie lubie tak rzucać filmu jak już zacząłęm. Ale te dialogi, pojawienie Alby i to całe tłumaczenie skąd się tam wzięła WTF?! Zero logiki, takie teksty jak o tym zegarku ze zrobi dla niej wszystko no luudzie. Poza tym fabuła jak dla mnie bez ładu i składu. Lubię Stathama ale tu niestety poleciał kinem klasy B coś w stylu Seagala.

Ipog

Straszna szmira, gdyby nie aktorzy i scena z basenem to bym pomyslal ze to produkcja z lat 80tych. Rzadkosc abym film kinowy ogladal na fast forward.. unikac jak ognia.

Green_5

za jsona dla mojej kobiety..
buahahaah
a tk na marginesie to 'moja kobieta' mówią tylko wsiury. to nie francja ;p

ocenił(a) film na 3
luza

eghm
1. Nie "dla mojej kobiety" ale "od mojej kobiety". Czytaj ze zrozumieniem.
2. Ciężko mi sobie nawet wyobrazić, kto w takim razie używa słowa "wsiura", plebejskiego kreślenia wieśniaczki (?) :O
3. Zapewne nie masz faceta ale domyślam się, że wolała byś by nazywał Cię "moja dupa, dziunia, suczka." etc... troszkę przykre ;)

Green_5

ahahahaha . tak, właśnie tak bym wolała. zdecydowanie .
wsiur to przewspaniałe, dekadenckie określenie ..wsiura..wiochmen nie brzmi dobrze

ocenił(a) film na 3
luza

Cóż, pozostaje mi jedynie życzyć Ci miłego wieczora :)

luza

a tak na marginesie, w którym momencie "moja kobieta" jest w jakikolwiek sposób obraźliwe czy niestosowne? Jego dziewczyna czy żona albo narzeczona, jakby nie było jest kobietą (mam takową nadzieję :D). Zdaje się że jesteś z tych "pudelków" które to uwielbiają pokazywać "pazurki" i mają zbyt wysokie mniemanie o sobie. Sama żeś kobietą i zapewne też jesteś w jakimś związku z facetem czy też z inną kobietą.

Green_5

Zabieram sie za seans i jeszcze w tym watku wydam swoja opinie.

Kazdy ma swoje zdanie, swoj gust i wystawia opinie wedle uznania. Jednak szybko postanowiles wyjsc z kina. 20 minut na caly czas trwania filmu to jednak malo i czasem potrzeba tej dluzszej chwili, zeby film sie rozkrecil. Stosowniej tez byloby nazwac temat zaczynajac od ''Moj'' bo dla Ciebie moze byc to zmarnowany czas, a dla kogos innego nie.

W kazdym filmie tak naprawde aktor tylko gra i udaje, wiec tak czy siak dla mnie zawsze to bedzie SZTUCZNE. EFEKTY SPECJALNE to tylko EFEKTY i chyba nie oczekiwales tutaj EFEKTOW niczym z filmu AVATAR. Tak jak juz napisalem to tylko EFEKTY, wiec chyba nie dla nich idzie sie na film. Co do BANALNYCH TEKSTOW to w tego typu filmie ja akurat nie oczekuje nie wiadomo jak skomplikowanych TEKSTOW. To ma byc akcja. Walka, zabijanie i te sprawy, wiec co sie tu TEKSTOW czepiac...

Zreszta to tylko film. Film i tylko film i nic wielkiego. Pozdrawiam

Green_5

Jestem juz po seansie. Film jest dobry i nie mam pojecia czego oczekiwaliscie. Jason wykonal swoja robote i dostal za to pewno tyle ile WY nie odlozycie na czysto w nastepne 50 lat.

Caly film ogladnalem w jezyku Angielskim, wiec nie wiem czego sie czepiasz TEKSTOW. Banalne to chyba bylo Polskie tlumaczenie tego filmu :). Nauczcie sie wreszcie jezyka Angielskiego to nie bedziecie sie czepiac... Szukasz efektow to wlacz sobie Avatar, a jak dialogow to sam nie wiem... Moze Piesn Slonia?...

Niskobudzetowe efekty... Z Twoim budzetem to wyszla by pewno jedna wielka kaszka na ekranie :) Caly ten niski budzet to z pewnoscia tyle ile Ty sam bys nie zarobil (by tyle przekazac) przez nastepne x10 swoich zyc...

Chyba szkoda bylo Ci tych kilkunastu zmarnowanych zl, ktore przeznaczyles na bilet w kinie i dlatego tak sie czepiasz. Czepiasz jak typowy Polaczek, ktory dostal na obiad spalonego schabowego.

Widoczkow to bylo tam o wiele wiecej niz kilka. I jakby Alba wskoczyla Ci na noc do lozka to pewno dalbys bite 10/10.

To na tyle... Nie pozdrawiam, A FILM POLECAM :)

LosuKowal

I oczywiscie boxoffice prawie 2x wiekszy od budzetu. Z pewnoscia beda ubolewac nad Twoja marna opinia.

Green_5

Nie zesraj się.

ocenił(a) film na 2
Green_5

Popieram autora topicu - w domu po godzinie wyłączyłem i przeszedł na kanały w TV, aby po nich "poskakać" więcej miałem w tym emocji.

ocenił(a) film na 3
Green_5

podzielam opinie o filmie. Szczerze mówiąc nie wiem co się stało z Jaśkiem. Przecież dobry z niego aktor akcji i ma duży dorobek w tym gatunku. Poza tym jest też dość zabawny i nie mówię tu o jakiś żartach, minach czy wygłupach. Jego posępna twarz, spojrzenie oczywiście w powiązaniu z odpowiednim wypowiadanym tekstem czy określoną sytuacją robi czasami lepsze wrażenie niż klaun w cyrku. Więc co się stało? Ten film jest zwyczajnie słaby. 1- nie da się wciągnąć w kolejne zabijanie po czym właściwie zgadza się i robi to co mu kazał jakiś gość z przeszłości, 2 - z treści wynika, że razem Crainem był porwany przez tych co szkolą dzieci na wojowników tylko on uciekł a Crain nie. Czyli Crain powinien być nieźle wyszkolony. Tymczasem mam wrażenie że był tak wyszkolony że pierdnięcie zmiotłoby go z jego stateczku. Takich niedorzeczności jest o wiele więcej. Mam nadzieję, że to jednorazowa wpadka i Jasiek nakręci coś co się będzie przyjemnie oglądać.

Green_5

za co? dlaczego i po co? zgodzili się tacy geniusze zagrać w tym badziewiu :( czy Alba i Statham chcą skończyć jak Nikolas Cage?przecież scenarisz idiota pisał!

ocenił(a) film na 9
Green_5

Film jest świetny, jak wam się nie podoba to polecam Smerfy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones