PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=329096}

Metal

Metal: A Headbanger's Journey
3 725
chce zobaczyć
7,5 2
oceny krytyków
Metal
powrót do forum filmu Metal

Przetaczając się przez kolejne strony z filmami online szukajac "TEGO JEDYNEGO" na spokojny wieczór często przewijał mi się pod myszką film o wdzięcznym i dźwięcznym tytule METAL, ale mówiłęm sobie e tam dokumet będę oglądać, bądź hmm iron'ów mogę sobie przecież odpalić niekoniecznie muszę włączać film skoro chce obejrzeć coś z akcją. Nie ukrywam słucham metalu (generalizując nie chce rozpisywać poszczególnych gatunków). Dziś w końcu stwierdziłem a co tam odpale najwyżej wyłącze. Co mnie od razu przyciągnęło, aa no pierwsza myśl iż film wygląda niemalże jak jak praca dyplomowa. Mamy przedstawienie zagadnienia rozbicie się w historii wyjaśnianie zjawisk itd itp. Naprawdę świetny wykład na temat muzyki sensu stricto metalowej. Ukazanie jak bardzo zróżnicowany jest tem typ muzyki, ideologie nim kierujące, ludzi w to zamieszanych (m.in. demonicznej pamięci DIO) aż wreszcie całą gromade fanów mówiących f**k off this is my life. Film przedstawia nam heavy metal glam metal..... metal metal metal.... naprawdę w sposób przejrzysty, zrozumiały, zachowujac jednocześnie zasadę nie chcesz nie słuchaj lepiej dla nas. Jeśli jesteś nieprzekonany co do tego filmu jak i ja byłem to mogę powiedzieć jedno... Włączaj to i dawaj czadu albo przynajmniej zapoznaj się z tym życiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones