PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=329096}

Metal

Metal: A Headbanger's Journey
7,7 6 404
oceny
7,7 10 1 6404
7,5 2
oceny krytyków
Metal
powrót do forum filmu Metal

nudny

ocenił(a) film na 5

Bardzo chcialam obejrzec ten film, czekalam az go pokaza w kinie, ale niestety w moim miesice go nie pokazywali; w koncu obejrzalam i wydal sie mi... nudny; widzialam w zyciu kilka filmow dokumentalnych, ale ten nie przykol mojej uwagi niczym specjalnym, fakt, ze byl o czyms co lubie, tylko pogorszylo sprawe; cuz film zaliczylam, nie musze go ogladac po raz drugi :D

ocenił(a) film na 3
Rlyeh

potwierdzasz soba opinie o metalach-analfabetach o ptasim mozdzku

schiz

i znów jesteś niegrzeczny

ocenił(a) film na 6
schiz

Ty natomiast potwierdzasz opinie krążącą po mieście , że dajesz dupy fagasie. Nie rób tego co tobie nie miłe. Zresztą ANALfabetyzm nie znaczy , że ktoś słucha metalu, lepiej idź się douczyć... chodź nie wiem czy Ci to pomoże.
Pozdrawiam :P

użytkownik usunięty
eulogy_pl

po jakim miescie?
mowisz o swej kolonii? tam psy dupami szczekają!

ocenił(a) film na 6

W sumie o Warszawie można tak powiedzieć, że jest to kolonia zasilana przez słoiki, ja na szczęście do nich się nie zaliczam. O jakiej kolonii myślałeś? Na Marsie?:P

użytkownik usunięty
eulogy_pl

kolonia to miejsce mniejsze niż najmniejsza wioska zatem najmniejsze zadupie na wsi,

Kolonia – w polskim prawie jednostka osadnicza powstała w wyniku ekspansji miejscowości na terenach oddalonych od wcześniej istniejącej zabudowy, w szczególności kolonia miasta lub wsi[1]. Na Warmii, Mazurach i Pomorzu często określana mianem wybudowanie (powstawały głównie po separacji gruntów wiejskich).

ocenił(a) film na 3
Rlyeh

no słusznie, film jest mało konsekwentny, bo ogólnie cały gatunek heavy metal nigdy nie był nudny, bo zawsze się rozwiwjał:)
I to dzięki blues, rock, punk - bez tego ani rusz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

W filmie panuje ogromny chaos. Twórca coś tam wie, ale wg mnie za mało i dlatego nie ma klarownosci w tej części.
Koleś za słabo zna i rozumie ewolucję w metalu szeroko rozumianym, a ta jego znajomość antropologii ma tu się nijak

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones