PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119918}
7,4 6 937
ocen
7,4 10 1 6937
6,3 3
oceny krytyków
Metallica: Some Kind of Monster
powrót do forum filmu Metallica: Some Kind of Monster

Koncert METALLICY!!!!

ocenił(a) film na 10

Byłem na koncercie i stwierdzam ze to bym najlepszy koncert jaki kiedykkolwiek mieli w Polsce!!! dali niesamowitego czadu!!! panowie oby tak dalej!!!

Felmet

szczesciaz,niektorym osiolkom(takim jak ja)szczescie nie dopisalo,ale trzeba sie modlic o nastepny!!!byle nie za 10 lat jak ostatnio!!!!Pozdrowka, KU CHWALE METALU!!!!Faster,harder,better!!!!!

Felmet

Zgadzam się z przedmówcą :) ... koncert poprostu urwał mi głowę :)) .. i jak narazie nie mogę jej znależć ...

Felmet

moja zazdrosć nie ma granic!!!! tak chciałem być na tym koncercie i nic z tego nie wyszlo!! Ja też modle się o następną okazje na zobaczenie ich na żywca!! jak nie u nas w Polsce to chociaż gdzieś w okolicy....

użytkownik usunięty
Felmet

Moim skromnym zdaniem lepszy koncert był w Spodku w '96, niewiele gorszy na Monster of Rock w '91 na Śląskim. Fenomenalny (ale to kwestia czasu i atmosfery) w '87 także w Spodku. Nie byłem w Warszawie więc nie oceniam, ale to było po tym smutnym ReLoadzie, więc sami rozumiecie...
pozdrawiam'avaga

zgadzam sie na monster of rock dali naprawde czadu bylem widzialem i bylo super teraz jakos inaczej graja nie ma tej iskry tego poweru!
ale coz w koncu maja juz po 40 wiosen :)
a co do filmu to widzialem 350mb i na tym kawalku nic ciekawego sie nie dzialo ;(

użytkownik usunięty

Twoim skromnym zdaniem lepszy był w Spodku, ale ponoć nie oceniasz bo w Wawie nie byłeś. Sam zaprzeczasz swoim słowom :/ Nie było źle, to wkońcu oni tworzą teraz historię metalu i jeszcze długo trzeba będzie czekać na godnych następców...
Kasik

użytkownik usunięty
Felmet

wiecie co? Metallica to przeszłość, ich muzyka to hard-rock, a nagrywanie nowych płyt to pomyłka. a ta nowa Epka typowe zdarcie kasy z fanów...szkoda zresztą o nich pisać...

użytkownik usunięty

Nie no, aż tak źle to nie jest... Ostatnią płytą pokazali, że jeszcze potrafią tworzyć i się przy okazji nie powtarzać. Trochę wiary. A to, że sprzedają swoje emocje (czyt. ich nowy movie) to już inna bajka...
Kasik

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones