PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=678631}
7,3 9 602
oceny
7,3 10 1 9602
6,0 4
oceny krytyków
Metallica: Through the Never
powrót do forum filmu Metallica: Through the Never

Koncert od strony znakomity ale to 3D to pomyłka. Oglądałem w Multikinie i szkoda że nie było standardowej wersji. Nie dość, że meczy oczy to jeszcze, wygląda sztucznie i psuje ostrość obrazu. W wielu fragmentach obraz sprawia wrażenie nieostrego. Do tego jeszcze te nieszczęsne okulary, które mnie potwornie irytują. Generalnie więcej na żaden film w 3D nie pójdę.

ocenił(a) film na 7
Borat

Też nie trawię 3D - ale w Imax wyglądało to znakomicie

RogerVerbalKint

Zgadzam się, koncert świetny ! a co do 3d to według mnie okulary trochę przeszkadzają ale efekt czasami jest lepszy niż w normalnej wersji

ocenił(a) film na 8
kosti_2

tak, o ile jest to dobrze zrobione. 3 ujęcia były maksymalnie zwalone.

ocenił(a) film na 7
Borat

Co do 3D - ja się nie zgadzam! Byłem w IMAXie i robiło to pioronujące wrażenie! Obraz, efekty, dźwięk - wszystko było zaje***te!

Borat

to był pierwszy film w 3D czy przelała się czara goryczy? ;-)

boromeusz

Kto co lubi :) dla takiego koncertu można przymknąć oko na niedoróbki a zamiast tego skupić się na muzyce

Borat

Część rzutów z góry, tych które pokazywały Larsa, było w sposób mocno widoczny nakręcone zwykłą kamerą. Niestety, wklejone pomiędzy sceny z głębią 3d, tworzyły straszliwy kontrast który powodował że człowiek miał wrażenie że obraz jest koszmarnie płaski - były obrzydliwe i nie powinny się znaleźć w tym materiale. Reszta urwała mi tyłek, szkoda że jutro ostatni dzień emisji kinowej tego filmu bo chętnie zobaczyłbym to jeszcze raz.

Borat

ja myślę, że mogli by się zdecydować - albo więcej fabuły i zrobić tego film do piosenek metalliki ze wstawkami z koncertu, albo rzeczywiście sam koncert bez fabuły.
w takiej wersji jak ta, na którą się zdecydowali to było bez sensu.

ocenił(a) film na 9
Borat

Lol, nieostry obraz? Nie wiem czy wiesz, ale jak tło jest rozmazane, a pierwszy plan ostry (lub na odwrót), to jest to zamierzony efekt artystyczny. Efekt 3D w tym filmie jest idealny! A fabuła nadaje klimatu.

ocenił(a) film na 7
lostek815

Było wiele momentów gdzie ani pierwszy plan ani tło nie były ostre. Generalnie obraz 3D mnie potwornie męczy i po godzinie bolą mnie od tego gówna oczy. Nigdy nie nosiłem okularów nawet przeciwsłonecznych i tym bardzie nie cierpię okularów do oglądania filmu.

ocenił(a) film na 9
Borat

Chwilowa nieostrość też może być wyrazem artystycznym, na przykład rozmyte, nieostre ujęcie na jakieś światła. Nie mniej jednak ja takich momentów nie dostrzegłem, więc polecam udać się do okulisty. Tym bardziej skoro bolą Cię oczy od okularów 3D to musisz mieć jakąś wadę wzroku...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones