PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=678631}
7,3 9 602
oceny
7,3 10 1 9602
6,0 4
oceny krytyków
Metallica: Through the Never
powrót do forum filmu Metallica: Through the Never

Chętnie wybiorę się na film w kinie IMAX. Mam jednak dwa pytania.
1. Jakie utwory zespolu Metallica wykonywane są w czasie filmu.
2. Czy Through the Never przypomina pod względem wizualnym i dźwiękowym koncert U2 3D wyswietlany w kinach Imax w 2007?
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
jawaso

Na filmie jeszcze nie byłam, też byłam ciekawa utworów i wyszukałam na wikipedii http://en.wikipedia.org/wiki/Metallica:_Through_the_Never#Music :) Kawałki świetne, aż żal było by tego nie zobaczyc w kinie :D

ocenił(a) film na 9
Poison_Girl

Dzięki za info.

użytkownik usunięty
Poison_Girl

Musisz to zobaczyc, bo tak jak metallica gra na zywo, to nie gra nikt fenomenalne widowisko

ocenił(a) film na 10

No wiem, dlatego w przyszłym tygodniu wybieram się do Imaxa :D

użytkownik usunięty
Poison_Girl

To milego seansu zycze ;)

użytkownik usunięty
jawaso

U2 przy metallice to jak grajki weselni, to jest inna liga, inna moc, to zespol z krwi i kosci. Kompletnie niema porownania, bylem na U2 i bylem na metallice i ten spektakl mety jest sto razy lepszy

Dokładnie! Tu jest POTĘGA! Tu jest MOC!!!!
Właśnie wróciłem z IMAX'u i jestem w szoku! Coś niesamowitego!

Melina

Podpisuję się pod tym co napisałeś. Można by rzec, że to jest właściwie koncert a nie musical. Wątek fabularny znikomy a scenariusz pisany jakby pod wpływem środków halucynogennych albo zbyt dużej ilości Whiskey. Zdjęcia świetne. Film koniecznie do zobaczenia w 3D (efekty nie przeszkadzają) i w IMAX gdzie serwują najlepszej jakości dźwięk - nie porównywalny z innymi kinami.
Dodam, ze nie jestem fanem grupy Metallica (wolę metal w wydaniu Iron Maiden) ale seans baaardzo mi się podobał.
Szkoda, że kręcone za oceanem bo w każdym innym kraju publiczność byłaby dużo bardziej żywiołowa.

ocenił(a) film na 9

zgadzam się
chłopaki dali czadu! a przy tym mistrzostwo w swojej dziedzinie, rozwala profeską i mega luzem, perkusista jest dla mnie mega widowiskowy a od Jamesa aż biła charyzma
bardzo mi się podobało, choć fabułę polecam oglądać w tle koncertu:)

nobody_fw

Polecam dość umiarkowaną recenzję: http://drugiobieg.org.pl/index.php/metallica-through-the-never-recenzja-filmu/

ocenił(a) film na 9
sakuta_kuta

dziękuję
faktycznie jest umiarkowana ale dość dobrze oddaje klimat

ocenił(a) film na 9
jawaso

Lista utworów w filmie:
http://en.wikipedia.org/wiki/Metallica:_Through_the_Never

ocenił(a) film na 9
Raziel89

Dzięki za listę. Bilety zarezerwowane na sobotę do IMAXu, nie mogę się doczekać;-)

ocenił(a) film na 9
jawaso

Superrr... Idę raz jeszcze. IMAX - prawdziwa moc! Polecam.

ocenił(a) film na 9
jawaso

Też bym poszedł raz jeszcze, nawet 2 ew. 3 lub 8. Ale drogo trochę :D

ocenił(a) film na 9
Raziel89

Niestety, nie poszedlem. W katowickim Imaxie koncert grano tylko przez tydzien. Skandal! Teraz non stop puszczaja Grawitacje, slabe SF ze szczekającą Sandrą Bulock.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones