PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=678631}
7,3 9 602
oceny
7,3 10 1 9602
6,0 4
oceny krytyków
Metallica: Through the Never
powrót do forum filmu Metallica: Through the Never

Czy naprawdę film jest w kinach tylko do 10.10.2013????
I potem już koniec?????!!!!! Tylko przez dwa tygodnie.....

criss18

Niestety, na to wygląda, że potem już NIE BĘDZIE NICZEGO :(
...i trzeba będzie czekać na DVD ;)

criss18

Też się dzisiaj dowiedziałem że ostatni dzień. Dla mnie to jest jakaś porażka... Słyszałem wczoraj że generalnie mimo pozytywnych recenzji jest delikatnie mówiąc klapą finansową i że się na pewno nie zwróci... Tylko nie rozumiem dlaczego w takim razie tak szybko jest wycofywany z kin? Celowo żeby zarobił mniej? Byłem raz i bardzo chciałem iść jeszcze raz a tutaj lipa... Totalne dno pod tym względem...

criss18

Nie wiem ile w tym prawdy, ale w CC w Bielsku widzę że jest w repertuarze na cały następny tydzień.

ocenił(a) film na 9
Lepir

W Białej Podlaskiej będzie grany tylko w tą sobotę i niedzielę...

ocenił(a) film na 9
criss18

W zwykłych kinach dalej leci, a co do IMAX-a to możliwe, że w przyszłym tygodniu wznowią wyświetlanie.

Loopoos

Mam nadzieję, że wznowią w IMAXie, bo jeszcze nie zdążyłem pójść a już zdjęli ;] ..a w normalnym kinie to nie będzie to samo...

ocenił(a) film na 9
zielak_4

Moim pobożnym życzeniem jest, żeby film wszedł w repertuar IMAXa na stałe. Powiedzmy raz w miesiącu, by szło naładować baterie:) Byłem dwa razy w IMAXie i nie wyobrażam sobie iść do "zwykłego" kina.

criss18

W Cinema City jeszcze będzie :) Nie wiem, czy jeszcze jakieś inne kino będzie puszczało ten film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones