PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=678631}
7,3 9 602
oceny
7,3 10 1 9602
6,0 4
oceny krytyków
Metallica: Through the Never
powrót do forum filmu Metallica: Through the Never

Czekałem na niego w bardzo długo i po obejrzeniu dalej czekam aż się zacznie. To miał być film, a wyszedł koncert z marnymi wstawkami cienkiego filmu akcji w którym nie wiadomo o co chodzi, same urywki nie mające ze sobą wiele wspólnego i nie ukazujące fabuły. 2 trailery były w sumie tym samym co dostałem w pełnej wersji filmu. Jako zagorzały fan metalliki/cy/cki ( jak kto woli) jestem zaspokojony bo dostałem 90 min na prawdę dobrego koncertu, ale oceniając to jako film daję naciągane 2/10.

ocenił(a) film na 3
chormon2

Zgadzam się ze wszystkim. Byłem nastawiony na film wyszedł koncert (niezły). Niby jako miłośnik tego typu muzyki, powinienem być zadowolony, ale nie jestem, bo nie oglądałem sam. Warto dodać, że normalnie w TV widzi się więcej fabuły w przerwach reklamowych niż tutaj. Po prostu Metallica: Through the Never to koncert a nie film i tyle. Szkoda tylko, że wcześniej tego nie doczytałem, bo bym oglądał w innej sytuacji...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones