PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=424981}

Między światami

Rabbit Hole
6,4 19 115
ocen
6,4 10 1 19115
6,6 9
ocen krytyków
Między światami
powrót do forum filmu Między światami

Film , który wywołał u mnie łzy .Z komentarzy wnioskuję, że jednak kompletnie niezrozumiały dla gimbusów i osób bezdzietnych.Mogę powiedzieć tylko jedno -dorośniecie, będziecie drżeć 24/7 o maleństwo to zrozumiecie i poczujecie ten film....

ocenił(a) film na 8
krainachichow

O, kurczę. Najlepiej wymyślić sobie sztuczny problem i przy okazji obrazić każdego, kto ośmieliłby się mieć inne zdanie; podać argumentację, która jest pozbawiona sensu. Chodzi o wzbudzenie agresji czy raczej współczucia? Na marginesie: bycie rodzicem nie uczyni nikogo lepszym, mądrzejszym, bardziej wrażliwym - może najwyżej uwypuklić pozytywne cechy danej osoby, jeśli te już w niej były.. Polecam "Dogville".

ocenił(a) film na 3
krainachichow

To, że film porusza taki problem, nie znaczy jeszcze że to dobry film. I każdy gimbus od razu łapie o co tu chodzi, bo tu nie ma wiele do zrozumienia. Ogląda się po prostu historię i czeka na coś więcej, ale nie ma tu nic więcej. N. Kidman ratuje nawet takie słabizny, chociaż szkoda jej do takiego filmu.

ocenił(a) film na 10
krainachichow

U mnie również wywołał łzy. Jestem jeszcze młoda (19l.), ale w przeciwieństwie do gimbów, osób bezdzietnych i tym którym brakuje empatii zrozumiałam ten film i szczerze współczuję wszystkim, którzy stracili dziecko, dzieci, czy czteroletnie czy 30-stoletnie, nieważne ile lat, dla rodzica jego dziecko zawsze pozostanie najważniejsze i na zawsze będzie małym synkiem lub małą ukochaną księżniczką. W mojej rodzinie niestety w tym samym wieku co w tym filmie, wpadł pod samochód czteroletni synek, też wybiegł na ulicę, ale całe szczęście pozbierali się po stracie, chociaż było ciężko, ale teraz mają 3 dorosłe córki i teraz czworo wnucząt.

ocenił(a) film na 6
Heigl_Tatum2

Film całkiem niezły, ale czuć hollywoodzką produkcję. W temacie straty dziecka i borykania się z nią, załamania życia i próbie znalezienia złotego środka polecam film pt: "Drzwi". Jest zdecydowanie bardziej prawdziwy, surowy ;)

ocenił(a) film na 10
Mysh87

Dzięki, sprawdzę :) .

użytkownik usunięty
Mysh87

Sprawdź też "W kręgu miłości" - bdb belgijski film.

ocenił(a) film na 2
krainachichow

@krainachichow Spadaj trollu. Nie chcemy takich na filmwebie.

krainachichow

Ludzi bezdzietnych... Niekoniecznie. Ludzi bez wrazliwosci, to tak. Ja nie mam dzieci i bardzo mnie wzruszyl. Mam za to psy i o nie drze caly czas. Nie pozwalam samym pozostawac w ogrodzie, zawsze jestem wtedy z nimi, wiec jezeli do zwierzat mam taka opiekunczosc i lek o ich zycie, to jaki lek czulabym majac dzieci?

ocenił(a) film na 9
krainachichow

Film doskonały.
Doskonale... antyklerykalny. Nie pozwala rozgrzeszać krzywd niezawinionych (utrata dziecka).
Dobitnie świadczą o tym rozmowy.

Z matką-dewotką:
"-A jeśli Bóg istnieje?
-To znaczy, że jest sadystą."

Na sesji terapeutycznej:
"-Chcemy wierzyć, że Bóg zabrał do nieba nasze dziecko, bo potrzebował jeszcze jednego aniołka.
-Nie mógł go sobie stworzyć? W końcu jest Bogiem."


Ale przede wszystkim jest o bólu po stracie dziecka.
"-Czy ten ból mija?
-Nie. Ale się zmienia.
-Jak?
-Wpierw jest głazem, który cię przygniata. Potem to już kamień w kieszeni. Waży mniej, ale nigdy cię nie opuści."

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones