Między światami

Rabbit Hole

2010 1 godz. 31 min.
6,4 18 522
oceny
6,4 10 18522
11 335
chce zobaczyć
6,7 6
ocen krytyków
{"rate":6.6666665,"count":6}
powrót do forum filmu Między światami
  • Film , który wywołał u mnie łzy .Z komentarzy wnioskuję, że jednak kompletnie niezrozumiały dla gimbusów i osób bezdzietnych.Mogę powiedzieć tylko jedno -dorośniecie, będziecie drżeć 24/7 o maleństwo to zrozumiecie i poczujecie ten film....

• schschfikation ocenił(a) ten film na: 8

krainachichow O, kurczę. Najlepiej wymyślić sobie sztuczny problem i przy okazji obrazić każdego, kto ośmieliłby się mieć inne zdanie; podać argumentację, która jest pozbawiona sensu. Chodzi o wzbudzenie agresji czy raczej współczucia? Na marginesie: bycie rodzicem nie uczyni nikogo lepszym, mądrzejszym, bardziej wrażliwym - może najwyżej uwypuklić pozytywne cechy danej osoby, jeśli te już w niej były.. Polecam "Dogville".

• na_pohybel ocenił(a) ten film na: 3

krainachichow To, że film porusza taki problem, nie znaczy jeszcze że to dobry film. I każdy gimbus od razu łapie o co tu chodzi, bo tu nie ma wiele do zrozumienia. Ogląda się po prostu historię i czeka na coś więcej, ale nie ma tu nic więcej. N. Kidman ratuje nawet takie słabizny, chociaż szkoda jej do takiego filmu.

• Heigl_Tatum2 ocenił(a) ten film na: 10

krainachichow U mnie również wywołał łzy. Jestem jeszcze młoda (19l.), ale w przeciwieństwie do gimbów, osób bezdzietnych i tym którym brakuje empatii zrozumiałam ten film i szczerze współczuję wszystkim, którzy stracili dziecko, dzieci, czy czteroletnie czy 30-stoletnie, nieważne ile lat, dla rodzica jego dziecko zawsze pozostanie najważniejsze i na zawsze będzie małym synkiem lub małą ukochaną księżniczką. W mojej rodzinie niestety w tym samym wieku co w tym filmie, wpadł pod samochód czteroletni synek, też wybiegł na ulicę, ale całe szczęście pozbierali się po stracie, chociaż było ciężko, ale teraz mają 3 dorosłe córki i teraz czworo wnucząt.

• Mysh87 ocenił(a) ten film na: 6

Heigl_Tatum2 Film całkiem niezły, ale czuć hollywoodzką produkcję. W temacie straty dziecka i borykania się z nią, załamania życia i próbie znalezienia złotego środka polecam film pt: "Drzwi". Jest zdecydowanie bardziej prawdziwy, surowy ;)

• Heigl_Tatum2 ocenił(a) ten film na: 10

Mysh87 Dzięki, sprawdzę :) .

• użytkownik usunięty ocenił(a) ten film na: 10

Mysh87 Sprawdź też "W kręgu miłości" - bdb belgijski film.

• Varza ocenił(a) ten film na: 2

krainachichow @krainachichow Spadaj trollu. Nie chcemy takich na filmwebie.

• krainachichow Ludzi bezdzietnych... Niekoniecznie. Ludzi bez wrazliwosci, to tak. Ja nie mam dzieci i bardzo mnie wzruszyl. Mam za to psy i o nie drze caly czas. Nie pozwalam samym pozostawac w ogrodzie, zawsze jestem wtedy z nimi, wiec jezeli do zwierzat mam taka opiekunczosc i lek o ich zycie, to jaki lek czulabym majac dzieci?