Między światami

Rabbit Hole

2010 1 godz. 31 min.
6,4 18 519
ocen
6,4 10 18519
11 336
chce zobaczyć
6,7 6
ocen krytyków
{"rate":6.66667,"count":6}

Nicole Kidman zachwyca w okrzykniętej przez krytyków najlepszą w jej dorobku aktorskim roli kobiety, która po dramatycznym przeżyciu próbuje odnaleźć się na krawędzi dwóch światów. Niezrozumiana przez twardo stąpającego po ziemi męża (Aaron Eckhart), znajduje pocieszenie w przyjaźni z tajemniczym młodzieńcem, który kiedyś przyczynił się do śmierci jej synka. Chłopak oczaruje ją niezwykłą wizją rzeczywistości, która pozwoli bohaterce pogodzić się z przewrotnym losem i odnaleźć upragnioną drogę do szczęścia.

opis dystrybutora dvd

Ekranizacja nagrodzonej Pulitzerem sztuki Davida Lindsay-Abaire'a ukazująca - podobnie jak filmy "American Beauty" "Droga do szczęścia" - losy idealnej pary na zakręcie życia. Becca i Howie Corbett są wzorowym małżeństwem, którego spokój zakłóci rodzinna tragedia. Zmęczona przyjmowaniem wyrazów otuchy od przyjaciół,  Becca oderwie się od bolesnych wspomnień w dość niekonwencjonalny sposób. Zaprzyjaźni się z Jasonem, nastoletnim twórcą komiksów, który przyczynił się do jej nieszczęścia. Howie odnajdzie z kolei bratnią duszę w nieznajomej kobiecie i powierzy jej swoje największe sekrety. Oddalając się od siebie, Corbettowie zaczną podejmować coraz bardziej ryzykowne decyzje, które zadecydują o przyszłości ich związku.

opis dystrybutora kino

Czasami twój umysł jest najniebezpieczniejszym miejscem, w którym możesz się znaleźć. Becca Corbett (Nicole Kidman) nie czyje się szczęśliwa, twardo stąpający po ziemi mąż Howie Corbett (Aaron Eckhart) jej nie rozumie, a ona coraz gorzej radzi sobie z emocjami. Kobieta pocieszenie znajduje w przyjaźni z tajemniczym młodzieńcem, który kiedyś przyczynił się do śmierci jej synka. Chłopak pomoże jej odnaleźć upragnioną drogę do szczęścia.

Kono
opis użytkownika