PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=753778}
plakat filmu Między nami wampirami

Między nami wampirami

The Little Vampire 3D
5,3 2 557
ocen
5,3 10 1 2557
1 549
chce zobaczyć
Między nami wampirami
  • Canal+ Online - https://www.pl.canalplus.com

    abonament
    od 29 zł
  • Chili - https://pl.chili.com

    wypożycz / kup
    od 6,90 zł

Trzynastoletni Tony od najmłodszych lat fascynuje się wszystkim, co niesamowite. Nie straszne mu ani cmentarze, ani stare zamczyska. Kiedy rodzice zabierają go na wycieczkę do odległej Transylwanii, radość chłopca nie zna granic. Wszystko staje się jeszcze ciekawsze i zabawniejsze, gdy na miejscu Tony poznaje… prawdziwego wampira. Vigo,Trzynastoletni Tony od najmłodszych lat fascynuje się wszystkim, co niesamowite. Nie straszne mu ani cmentarze, ani stare zamczyska. Kiedy rodzice zabierają go na wycieczkę do odległej Transylwanii, radość chłopca nie zna granic. Wszystko staje się jeszcze ciekawsze i zabawniejsze, gdy na miejscu Tony poznaje… prawdziwego wampira. Vigo, podobnie jak on sam, ma trzynaście lat i jest najbardziej rozrywkowym przedstawicielem swojego gatunku. Od straszenia ludzi woli robienie im psikusów, a nad picie krwi przekłada smak soku z buraczków! Odtąd Tony i jego nowy kumpel wampirek przeżyją razem wiele zdumiewających przygód, odkryją sekret latających krów oraz pokrzyżują złośliwe plany Pana Kołeckiego – niestrudzonego łowcy wampirów.

Między nami wampirami
Zwiastun nr 1 (polski) 1:51
nr 1 (polski) 2017-09-01T15:14:55 https://fwcdn.pl/webv/38/92/43892/snap1.43892.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/178/753778/miedzy_nami_wampirami_zwiastun.vp9.1080p.webm
Między nami wampirami zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

dystrybucja
Kino Świat
studio
A. Film / Ambient Entertainment GmbH / Cool Beans / Więcej...
tytuł oryg.
The Little Vampire 3D
inne tytuły

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.