PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=337532}

Miłość Larsa

Lars and the Real Girl
23 234
chce zobaczyć
6,8 20
ocen krytyków
Miłość Larsa
powrót do forum filmu Miłość Larsa

...ale mnie ten film poruszył ;)
Oczekiwałam czegoś innego. Sama nie wiem czego. Ktoś wcześniej bardzo dobrze napisał: 'A może ta lalka jest symbolem czegoś?!...'. Wydaję mi się, że jest symbolem każdego człowieka, który jest inny, który jest inaczej postrzegany wobec kogoś. Film mnie zaskoczył, dlatego też daję mocne 8. Film jest trudny i nie radzę oglądać osobom, które nie są w stanie załapać o co chodzi w nim, bo wtedy film traci na ocenie a i niektórzy marnują czas. :) Czy ktoś chce uzupełnić?:-)

ocenił(a) film na 8
Marika321

Chciałbym tylko podkreślić, że film faktycznie nie dla wszystkich a jednocześnie bardzo, bardzo dobry i ciekawie przedstawiony.

ocenił(a) film na 9
Marika321

No ciekawy film...a jednak można nakręcić coś ciekawego bez ogromnego budżetu - tutaj się naśmiewam z wielu nowych polskich produkcji

a co do głównego przesłania filmu .. o co chodzi..to myślę, że wszystko wyjaśnia przemowa księdza na pogrzebie - w kościele

Trzeba mieć odwagę, żeby pomóc człowiekowi, który odbiega od normy tymczasowo lub permanetnie
Trzeba mieć odwagę, żeby z kimś takim się przyjaźnić
Trzeba mieć odwagę, żeby nie myśleć tak jak wszyscy.....
Trzeba być odważnym i mieć w sobie wiele wartości

super film na nasze czasy...

don82

Dokładnie, taki do przemyślenia po obejrzeniu ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones