Griffin & Phoenix

1 godz. 42 min.
7,1 6 863
oceny
7,1 10 6863
4 937
chce zobaczyć
{"type":"film","id":285868,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Griffin+%26+Phoenix-2006-285868/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Miłość bez końca
 • Dziwię się tak wysokim ocenom. Film nie wzrusza, gra aktorów nie przekonuje, dialogi słabe.

 • użytkownik usunięty

  r_makulska zgadzam się z tą wypowiedzią.

 • Danae_8 ocenił(a) ten film na: 4

  r_makulska W zasadzie jedynym faktycznym wabikiem tego filmu jest połączenie Dermota Mulroney'a z Amandą Peet, przyjemnie się na nich patrzy,ale to wszystko. To nie jest film o umieraniu, z pierwszoplanowym wątkiem miłosnym na miarę 'Love Story', jak sugerowałaby ocena. Film jest szablonowy, a gra aktorska rzeczywiście na tyle kiepska, że ciężko uwierzyć w śmiertelną chorobę obojga. To w zasadzie zabawne, do tej pory w filmach tego typu najczęściej umierało jedno z zakochanej pary, w 'Miłości bez końca' to nie wystarczy - muszą oboje umierać:) Nie zdziwię się jeśli w kolejnym hollywoodzkim filmie tego typu będzie umierał on, ona, do tego ciocia i pies sąsiada :)

 • olahanaj ocenił(a) ten film na: 3

  r_makulska Nawet nie pamiętam o czym był film:/ Jedyna rzecz, jaka mi się z nim kojarzy to, to że nie mogłam go oglądać! Tragiczna gra, fatalne dialogi- mogą je znieść jedynie fani filmów bollywood- ten sam poziom jak dla mnie.

 • Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

 • r_makulska Zgadzam się, naprawdę bardzo, bardzo łatwo się wzruszam i pierwsza kupuję takie historie, ale ten film to tragedia. Wygląda jak parodia (poważnie). Parę razy nawet się zaśmiałam (już chyba z zażenowania). Nawet piękna Amanda Peet nie pomogła, film jest do granic możliwości sztuczny, dialogi masakryczne, gra aktorska to samo. Pierwszy raz spotkałam się na filmweb, z tak zawyżoną oceną.

 • użytkownik usunięty

  r_makulska oj my tez sie zgadzamy...film baaardzo ckliwy i naiwny.