PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119}

Miłość i śmierć w Wenecji

The Wings of the Dove
7,1 3 845
ocen
7,1 10 1 3845
Miłość i śmierć w Wenecji
powrót do forum filmu Miłość i śmierć w Wenecji

Niedopowiedzenie?

ocenił(a) film na 8

Nie zostało wyjaśnione (albo ja nie skumałem:)) czy Merton i Kate po śmierci Millie byli ze sobą? To, że Kate odchodzi od łóżka (widać jej cień) symbolizuje rozstanie? Chociaż z drugiej strony Merton przyjeżdżając do Wenecji miał jedną walizkę, a wracając miał już kilka. To były walizki Kate? Ale jej tam nie było. Czytał ktoś może czytał utwór Jamesa i jest w stanie odpowiedzieć na to pytanie? Czy może zostawione zostało to widzowi/czytelnikowi?

Kate chciała zapewnienia Mertona, że nie kocha wspomnień o Millie i to było warunkiem ślubu. Ale czy miłości?

Tak po za tym film świetny, Główni bohaterowie bardzo na poziomie wykreowani. I te uczucia Heleny do Linusa...pierwsza klasa!

ocenił(a) film na 7
uki4539

kolego oznacz spoiler poki jeszcze nikt nie zdazyl za niego podziekowac:P

ocenił(a) film na 8
cherryfay

A jak to zrobić? Bo albo jestem ślepy, albo nie ma tej opcji :D

ocenił(a) film na 7
uki4539

napiszac *SPOILER* przed poczatkiem wiadomosci :D jakos chyba sie da edytowac wypowiedz :P

ocenił(a) film na 8
cherryfay

Tylko, że nawet nie mam opcji edytuj:)

cherryfay

ojej - ja wiecznie ścigam spojlery, ale tu samo zapytanie sugeruje niezrozumienie filmu, więc o co kaman?
Książki nie czytałam, ale dla mnie {SPOILER} - nie mogli być razem. To melodramat ;) A tak serio - miłość do M. stanęła IM na drodze na zawsze...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones