Odtwórz Zwiastun nr 1 2:35

Zobacz Miłość i honor zwiastun

Film

Love and Honor

2013 1 godz. 40 min.
6,3 8 849
ocen
6,3 10 8849
5 751
chce zobaczyć
{"id":"628546","linkUrl":"/film/Mi%C5%82o%C5%9B%C4%87+i+honor-2013-628546","alt":"Miłość i honor","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/85/46/628546/7508334.2.jpg"}
Młody żołnierz odbywa służbę w Wietnamie, gdzie dowiaduje się, że zostawiła go dziewczyna. Razem z przyjacielem wraca do Stanów, by o nią zawalczyć. 
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Miłość i honor
Miłość i honor (2013) Zwiastun nr 1 2:35
Miłość i honor | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 | 2013 | Film Rok 1969, wojna w Wietnamie. Gdy jeden z żołnierzy, Dalton ([person=1143486]Austin Stowell[/person]), dowiaduje się, że jego dziewczyna, Jane ([person=320315]Aimee Teegarden[/person]), go porzuciła, przysięga w ciągu tygodnia wrócić do domu, by zawalczyć o zmianę jej decyzji. Jego najlepszy przyjaciel ([person=886260]Liam Hemsworth[/person]), zgadza się pojechać z nim i mu pomóc. Jednak gdy docierają na miejsce, Jane oraz jej piękna przyjaciółka, Candace ([person=497658]Teresa Palmer[/person]), biorą udział w protestach przeciwko wojnie.

Rok 1969, wojna w Wietnamie. Gdy jeden z żołnierzy, Dalton (Austin Stowell), dowiaduje się, że jego dziewczyna, Jane (Aimee Teegarden), go porzuciła, przysięga w ciągu tygodnia wrócić do domu, by zawalczyć o zmianę jej decyzji. Jego najlepszy przyjaciel (Liam Hemsworth), zgadza się pojechać z nim i mu pomóc. Jednak gdy docierają naRok 1969, wojna w Wietnamie. Gdy jeden z żołnierzy, Dalton (Austin Stowell), dowiaduje się, że jego dziewczyna, Jane (Aimee Teegarden), go porzuciła, przysięga w ciągu tygodnia wrócić do domu, by zawalczyć o zmianę jej decyzji. Jego najlepszy przyjaciel (Liam Hemsworth), zgadza się pojechać z nim i mu pomóc. Jednak gdy docierają na miejsce, Jane oraz jej piękna przyjaciółka, Candace (Teresa Palmer), biorą udział w protestach przeciwko wojnie.

studio
Deep Blue Pictures / Red 56
data produkcji
2013
tytuł oryg.
Love and Honor
inne tytuły
Miłość i honor (tytuł telewizyjny) Polska
AWOL (tytuł roboczy) USA
Więcej...
Shiloh Fernandez był brany pod uwagę do roli Wrighta.
Lotnisko Chek Lap Kok w Hongkongu było nieczynne przez 29 lat po wystrzeleniu w kosmos Apollo 11, do roku 1998. W czasie wojny otwarte było lotnisko Kai Tak, które z czasem zastąpiono nowym międzynarodowym lotniskiem Chek Lap Kok w Hongkongu.
Zdjęcia do filmu powstały w Ann Arbor i na lotnisku Detroit Metropolitan Wayne County Airport w Romulus (Michigan, USA).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • slabiutki, aczkolwiek

  Natala151210 ocenił(a) film na 5

  oglada sie go do konca, moze z ciekawosci, moze ma sie nadzieje na lepsze zakonczenie od poczatku filmu... nie wiem sama jak ktos nizej napisal-jest to kino niskich lotow, slaba gra aktorska, zenujace teksty i zero przekazu, jednak nie kazdy film musi miec przekaz, z nudow mozna obejrzec :) ... więcej

  3
  • film "do kotleta"

   rouqecoco ocenił(a) film na 5

   Film niby o czymś, ale jednak o niczym. Można obejrzeć, ale nie powala. Historia nudna, brak większych zwrotów akcji. Gra aktorska na najniższym poziomie, nie sprawia, że współodczujemy z bohaterami. Tak jak wyżej-film do kotleta, w trakcie można sobie pomalować paznokcie, obrać ziemniaki.

   3
   • idealnie .

    hardwomannn ocenił(a) film na 8

    Film moim zdaniem idealnie uświadamia przed jak ciężkimi wyborami musieli stawać tacy ludzie jak Joiner , czy Wright . Nawet jeśli na chwilę zeszli z pola walki , to rozpoczynami nową bitwę , tylko z nimi samymi . Warto oberzeć . :)

   • Brak scenariusza

    Kolorowanka123 ocenił(a) film na 4

    Film tak naprawdę jest o niczym. Z jednej strony jakaś tam miłostka żołnierzyka i wyemancypowanej hipiski, z drugiej niby problem wojny? Nic się nie klei, film nudzi, ale obejrzeć wieczorem mozna.. :D

    2
    • Piosenka z ostatniej sceny

     volspaik ocenił(a) film na 7

     Czy zna ktoś tytuł piosenki z ostatniej sceny filmu?? Moment przy rozłożeniu spadochronu z ''kapsułą''.