Shiloh Fernandez 

Shiloh Thomas Fernandez

7,1
2 832 oceny gry aktorskiej
Shiloh Fernandez
Shiloh Thomas Fernandez przyszedł na świat 26 lutego 1985 roku w kalifornijskim mieście Ukiah, gdzie wychowywał się wraz z dwójką rodzeństwa. Jest pochodzenia portugalskiego, rosyjskiego, żydowskiego i brytyjskiego. W młodym wieku rozpoczął pracę dla firmy American Apparel.

Swoją karierę aktorską rozpoczął w 2006 roku, gdy zagrał gościnnie w "Dowodach zbrodni" i "Drake'u i Joshu". Wkrótce podpisał kontrakt na udział w popularnym serialu "Jerycho", w którym wystąpił w kilku odcinkach, wcielając się w rolę Seana Henthorna. Po zakończeniu pracy na planie produkcji, udał się na przesłuchanie do filmowej ekranizacji sagi "Zmierzch", jednak nie został zaangażowany. Niedługo potem został uhonorowany nominacją do nagrody Fright Meter Award, w kategorii najlepszy aktor za film "Martwa dziewczyna".

W 2011 roku dołączył do obsady filmu "Dziewczyna w czerwonej pelerynie", w którym otrzymał jedną z głównych ról. Podczas pracy na planie dochodziło do konfliktów między nim a Amandą Seyfried. Wkrótce ubiegał się o role w produkcjach: "Intruz", "Miłość i honor" oraz "Szklana pułapka 5", jednak do żadnej z nich nie został zaangażowany.

W 2013 roku rozpoczął pracę na planie remake'u horroru - "Martwe zło". Aktor za ten występ otrzymał pozytywne opinie od krytyków. Następnie partnerował Shailene Woodley i Evie Green w dramacie "Śnieżny ptak". U boku Ashley Benson grał w komedii "Chronically Metropolitan".

Ponadto aktor wystąpił w kilku teledyskach dla artystów: Cary Brothers, Top Shelfa, Julii Stone i Seleny Gomez. Shiloh płynnie mówi po hiszpańsku. W jednym z wywiadów powiedział, że gdyby nie został aktorem, przeniósłby się do Ameryki Południowej i pracował na farmie bananów bądź na budowie.
więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 26 lutego 1985

miejsce urodzenia: Ukiah, Kalifornia, USA

wzrost: 178 cm

Ubiegał się o rolę Edwarda Cullena w filmie "Zmierzch". Ostatecznie jednak angaż otrzymał Robert Pattinson.
Był przesłuchiwany do roli Paula w filmie "Sylwester w Nowym Jorku". Ostatecznie jednak angaż otrzymał Zac Efron.
Brał udział w przesłuchaniach do roli Kena w filmie "Magic Mike", jednak ostatecznie angaż otrzymał Matt Bomer.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

chyba Joaquina Phoenixa

Ten aktor jest cudny. Ma coś tak pociągającego w sobie. Świetnie zagrał w filmie DZIEWCZYNA W CZERWONEJ PELERYNIE. Jest bardzo przystojny , a filmy z jego udziałem , nie dość że chce się oglądać bo on tam występuję i jest przystojny , to jeszcze przynajmniej jak dla mnie świetnie gra.

Mam jakąś nienormalną słabość do facetów z eye linerem .... wygląda po prosty wspaniale :)

Nie jest jakimś wybitnym aktorem,chociaż jego gra w "Dziewczyna w czerwonej pelerynie "mi się podobała,ale on ma coś w sobie tak bardzo pociągającego że szok.Sama nie wiem ,może to wina tej mieszanki korzeni jakie ma ,ale naprawdę facet wręcz cudowny

Koleś ma chyba lekki kompleks na punkcie swojego wzrostu. Widać po zdjęciach na tle innych nie wysokich aktorów, że ma on góra 170 cm wzrostu, a wszędzie piszą, że około 177/178.