Przyjaciela geja mieć.

Hej, chciałam się z wami podzielić taką refleksją, broń Boże nie uważam, że jakąś nowatorską, ale myślę, że po takich filmach nie jedna kobieta myśli sobie "fajnie by było mieć takiego przyjaciela geja". Odnoszę wrażenie, że ten motyw stał się w ciagu kilku ostatnich lat bardzo modny, nie tylko w filmach zagranicznych, ale i polskich, nie wyłączając seriali. Można by się pokusić nawet o nazwanie tego "gejowską propagandą" (mam nadzieję, że nikt nie posądzi mnie teraz o homofobię, absolutnie nie jest to prawda). Myślę tylko, że model takiego przystojnego, inteligentnego, idealnego przyjaciela, który zrozumie wszystkie problemy kobiety, zagościł bardzo mocno w filmach ostatnich lat, co niekoniecznie musi mieć dużo wspólnego z życiem (to byłoby zbyt piękne, a mężczyźni hetero mogliby trafić na listę zagrożonych gatunków), chociaż oczywiście byłoby to piękne i sama chętnie takiego bym sobie znalazła.:)
Inna rzecz, że chyba jeszcze nie trafiłam na propagandę przyjaciółek lesbijek, chociaż po chwili namysłu - wcale mnie to nie dziwi dlaczego.:)

1

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu:
Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię