PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=228143}

Miłość i inne nieszczęścia

Love and Other Disasters
6,4 34 228
ocen
6,4 10 1 34228
6,0 2
oceny krytyków
Miłość i inne nieszczęścia
powrót do forum filmu Miłość i inne nieszczęścia

Pytanie :D

ocenił(a) film na 7

Na co radzilibyście mi pójść do kina czy na: "Miłość i inne nieszczęścia" czy może "W świecie kobiet"... ?? Dzięki za rade ;]

_NaTaLcYa_

szcerze mówiac sama sie nad tym zastanawiałam i postanowiłam pójść na oba..byłam juz na miłość...i podobał mi sie a za tydzień pójdę na w świecie...a później się zastanowie na ,który bardziej warto było iść i nie będę żałować tego ,że nie widziałam któregoś z nich...łapiesZ??:D

_NaTaLcYa_

Miłośc i inne nieszczescie kiepski film... troszke na koncu cos zaczelo sie dziac.. Drugiego nie widzialam wiec radze ten drugi:)

kasiaw2309

ka ogladalam "w swiecie kobiet". raczej babski film. nie powiedzialabym ze jest porywajacy. fajny klimat robi babcia glownego bohatera. poza tym caly film o milosci, rozpatrywaniu jej aspektow. jezeli chcesz pojsc na cos ckliwego i dajacego poczucie, ze w zyciu wszystko jakos sie uklada, to sie wybierz:)

ocenił(a) film na 9
_NaTaLcYa_

Oj bez wątpienia na "Miłość i inne nieszczęścia". Film na poprawę humoru, świetne dialogi i choć komedia romantyczna nie jest moim ulubionym gatunkiem ten wyjątkowo bardzo mi sie podobał. Momentami dusiłyśmy się z kolezankami ze śmiechu!
Za to "W świecie kobiet" nie poruszył mnie wogóle. Nudny, ciągnący się w nieskończoność, niczego nowego nie wnosi, historia jakich pełno w amerykańskim kinie.

ocenił(a) film na 4
_NaTaLcYa_

A to dopiero jest zabawne pytanie! Kilka dni temu obejrzałam oba filmy i... właściwie niczym się od siebie nie różnią, bo - jak dla mnie - trafiają do jednej szuflady pt.: Nie idź do kina, nie wypożyczaj, w ostateczności - oglądaj jednym okiem". O ile "Love and other disasters" to standardowa komedia (a więc ma tyle plusów, co minusów), to "In the ladn of women" mocno mnie rozczarował (ciekawa obsada, ciekawy trailer, ale film słaby). Więc, odpowiadając na Twoje pytanie, radziłabym zaczekać na dvd, a i to wypożyczyć, nie kupować.

_NaTaLcYa_

oba filmy są bardzo średnie ale z dwojga złego wybrałąbym na twoim miejscu "Miłość i inne nieszczęścia".

ocenił(a) film na 6
_NaTaLcYa_

Obydwa są takie...no nijakie....ale polecałabym "Miłość i inne nieszczęścia" pzdr:*:]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones