PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35362}

Miłość i koszykówka

Love & Basketball
3 732
chce zobaczyć
Miłość i koszykówka
powrót do forum filmu Miłość i koszykówka

"podwójnie albo nic.." tak brzmialy slowa Q po tym jak rozegral mecz z Monica... Pod koniec filmu. I wlasnie tego nie rozumiem to on zdobyl te 5 punktow ale to ona wygrala :/
Film ogolnie spoko ale o co chodzi w tej wygranej...

ocenił(a) film na 10
HollyShort

BO oni grali do 5. ON ustalał zasady. Ona zdobyła 3 baskety od początku czyli w sumie 6 pkt. Rozumiesz czyli w sumie byo 6:0 i wygrała :) pzdr

ocenił(a) film na 10
HollyShort

widać jak się znasz na koszu :D ... hehe chodzi o to że grając do 5, gdy ona miała 4 musiał wygrać dwoma punktami czyli 6:4

ocenił(a) film na 10
prezes88kg

Sami się nie znacie ;P
Grali do 5, ale na początku liczyli po 1 pkt za 1 kosz. I Monika przegrała 4:5 (w koszach). Wtedy chciała odejść, a on powiedział "podwójne albo nic" no i w tym wypadku wygrywała Monika, bo zdobyła na początku 3 baskety czyli licząc na punkty wygrała 6:0 :]
i nie wymądrzać mi się tu bo sami się nie znacie ;P

ocenił(a) film na 10
infinite_eternity

P.S.
Tzn. PanMarcin dobrze napisał, to było do Prezesa. Zapewniam Cię, że koszykówka to nie siatkówka i można wygrać przewagą 1 pkt.

ocenił(a) film na 10
infinite_eternity

no jasne.. to może zapoznasz się z zasadami streetballa panie siatkarz ... on jej dał po prostu do zrozumienia że nie przegrała.. a nie że grali 1 kosz za 2 pkt... nie można wygrać 1 na 1 jednym punktem przewagi.. takie są ZASADY pozdro..

ocenił(a) film na 10
infinite_eternity

poza tym tam było "podwójnie" a nie "podwójne" czyli chodziło mu o przewagę 2 pkt..

prezes88kg

Dzięki, że to tu napisaliście ;). BO oglądałam to wczoraj i nie mogłam się skapnąć o co chodzi :D.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones