PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10006072}
5,1 5 555
ocen
5,1 10 1 5555
3,2 4
oceny krytyków
Miłość jest blisko
powrót do forum filmu Miłość jest blisko

Małe miasteczka!

ocenił(a) film na 8

Czyżby to mój ukochany Dolny Śląsk? W końcu komedia romantyczna, której akcja nie dzieje się w WWA...

xpattyx

Klimat zapowiada się super! Bardzo uroczo i przytulnie :) Ja na pewno będę oglądać

xpattyx

Taaak! Film był kręcony min. W Nowej Rudzie na Dolnym Śląsku ;)

ocenił(a) film na 7
Natalia_Stawiarska

czy jest w ogole wiecej takich filmow, kreconych na Slasku ale o podobnej tematyce?

Betty_Lou

Szczerze mówiąc nie wiem. Nie gustuje zazwyczaj w filmach tego typu.
Z innej tematyki to w Nowej Rudzie był kręcony serial ,,Znaki”, a także film ,,Pokot” ;)

Natalia_Stawiarska

pokot byl, a i owszem. a propo filmow kreconych na poludniu - ciesze sie, ze w polsce powstaja filmy, ktore nie sa krecone wylacznie w warszawie, krakowie i innych duzych miastach, jak ten - milosc jest blisko

Betty_Lou

Sporo jest ale chyba nie w tematyce komedii romantycznych. Tak przynajmniej mi sie wydaje. Hmmm..

Natalia_Stawiarska

oh, to moje rejony. ciesze sie, ze film promuje nie tylko ogromnr miasta i aglomeracje miejskie, gdzie wszystcy sa piekni, bogaci, wylaszczeni przechodza sie po betonowych uliach wsrod wiezowcow

marikaPos_2

Czy nasi lokalesi, czy Amerykanie mają wiele sposobów na mówienie o miłości. W końcu to oni wykreowali gatunek, jakim jest komedia romantyczna. Tworzą też znakomite melodramaty, pokazujące głębię miłości. Tutaj spodziewam sie naprawde dobrej zabawy dla zakochanych :)))

ocenił(a) film na 7
xpattyx

Reżyser zebrał utalentowaną ekipę i obsadę z wyczuciem postaci, w tle słuchamy miłosnych songów. Film zdaje się być lekiem na nudę i większość chorób społecznych. Wszak optymizmu, nawet w nieco naiwnej dawce nie powinno się odtrącać.

xpattyx

Piękne widoki...obsada świetna, dobre poczucie humoru i wątek romantyczny. Czego chcieć więcej? Walentynki zapowiadają się świetnie, bo właśnie chce się wybrać na Miłość jest blisko z moją dziewczyną.

Gosiagje

to prawda, zapowiadaja sie naprawde udane walentynki :) cudowny seans, doskonala obsada aktorska. czego chciec wiecej w dzien swietego walentego? aha, no ta, ukochanej osoby u boku <3

agacia1992

Oby panom sie sposobal film ;) Choć uważa się, że komedie romantyczne są domeną kobiet, ten z całą pewnością przypadnie do gustu również przedstawicielom płci męskiej.

Gosiagje

Komedia romantyczna to jeden z najpopularniejszych gatunków filmowych. Powstaje ich naprawdę wiele, ale lista tych naprawdę dobrych nie prezentuje się już tak okazale. Okazuje się, że stworzenie komedii romantycznej, która szczerze śmieszy i wzrusza, to prawdziwa sztuka. A jak bedzie tutaj? Mam bardzo pozytywne przepowiednie ;)

xpattyx

Super, ze mamy tu male miasteczka, ale jeszcze bardzie super, ze mamy tu... nowe twraze w komedii!! Alboz przynajmniej nie tak eksplorowane ;) Wydaje się, że filmy romantyczne stały się specjalnością hollywoodzką. Są wręcz aktorzy niemal przypisani do tego rodzaju filmów. Niegdyś byli wśród nich Meg Ryan czy Meryl Streep, obecnie Rachel McAdams i Channing Tatum. W Polsce tez ci sami ludzie, ale zdaje sie, ze nie tutaj

xpattyx

a to prawda, świat to nie tylko Warszaffka, tutaj ładnie pokazane południe

xpattyx

Widzę, że temat WWA nie tylko mi się w komediach romantycznych przejadł ;;) Biznesmen, który nie ma czasu na miłość, aż w końcu się zakochuje i zmienia życie. Świetnie moim zdaniem wyszło właśnie to, ze akcja rozgrywa się w małym miasteczku i świetnie jest to życie pokazane ;)

xpattyx

Film bardzo lajtowy, na odprężenie, nie wymagałam i dostałam co chciałam :P Ale to, że akcja filmu nie dziele się w Warszawie bardzo na plus. Dolny Śląsk rządzi!

xpattyx

Dolny Śląsk! Też mnie ten aspekt bardzo urzekł. Piękne krajobrazy i małomiasteczkowa kultura zostały w filmie pięknie pokazane.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones