PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=796753}
5,4 16 962
oceny
5,4 10 1 16962
3,2 14
ocen krytyków
Miłość jest wszystkim
powrót do forum filmu Miłość jest wszystkim

Fajny zestaw aktorów, sporo z nich naprawdę bardzo lubię, więc tym bardziej zobaczę film. Coś dobrego na relaks ;)

ocenił(a) film na 6
krawcoanet

Englert, Grochowska i Kulig to zestaw, który mi się nie znudzi. Nawet Musiał ma ostatnio dobry aktorsko czas, więc wstydu nie ma!

krawcoanet

Super, że jest Joanna Kulig miło znowu ją zobaczyć po tylu sukcesach z Zimną Wojną!

krawcoanet

Zestaw jest na prawdę dobry, na takie nazwiska zawsze warto się wybrać do kina.

ocenił(a) film na 10
krawcoanet

zgadzam się po obejrzeniu tego filmu :) idealny na relaks

ocenił(a) film na 10
krawcoanet

Uwielbiam Lubaszenkę, więc ten film już jest na plus. Poza tym urocza komedia, nic dodać, nic ująć :)

ocenił(a) film na 6
krawcoanet

Obejrzałam i tu napiszę, że jednak Musiała w tym filmie nie za bardzo lubię, trochę zarzutów mam też do Damięckiego i dialogów, ale ogólnie dramatu nie ma. Zwłaszcza, że prym wiodą Adamska z Grochowską.

ocenił(a) film na 3
krawcoanet

Idealny na relaks? Nie zgodzę się. Człowiek cały seans sie zastanawia co go podkusiło aby pójść na takie bagno;/ takie go*no w ładnym papierku - jeżeli mam się odniesc do tej plejady gwiazd, która mi nic nie rekompensuje.

krawcoanet

Nie ma to jak wpisy sponsorowane. Żenuła.

ocenił(a) film na 2
krawcoanet

Od razu widać, że te głosy zachęty, to zwykła fake'owa ściema. Na ten film szkoda czasu!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones