PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=796753}
5,4 16 959
ocen
5,4 10 1 16959
3,2 14
ocen krytyków
Miłość jest wszystkim
powrót do forum filmu Miłość jest wszystkim

Po trailerze pewnie film zobaczę. Chętnie zobaczę jak wypadnie Aleksandra Adamska, ostatnio lubie ją obserwować

ocenił(a) film na 6
eliza_komon

Nie podejrzewałbym siebie o chęć obejrzenia, ale ja też chyba się wybiorę z dziewczyną. Ciekawi mnie ta aktorka, ale przede wszystkim Kulig i Grochowska, które jednak wybiły się na bardziej ambitnych produkcjach ;)

Jendryn

Szkoda Twoich pieniędzy, lepiej wybierz coś innego ;)

ocenił(a) film na 6
mzelle

Na Kulig raczej mi pieniędzy nie szkoda. A właściwie szkoda, że jej rola nie jest dłuższa. Żałuję że wątek z antypatycznym Englertem nie trwał dłużej, bo to mógłby być hit. I trzeba przyznać, że taki cukierkowaty Damięcki dobrze wygląda jako piłkarz :D

ocenił(a) film na 8
eliza_komon

Ładna nieopatrzona dziewczyna o pięknym uśmiechu. I fajnie, że wzięli taką aktorkę, to pewnie będzie spory atut tego filmu ;)

ocenił(a) film na 4
eliza_komon

Dokładnie, bardzo fajna, swieża obsada ;)

julia_witkowska4

Dodam, że i inteligentna.

Mistrzu-1

Mój ukochany Olaf Lubaszenko, w końcu powraca na ekran ;)

julianauhu

@julianauhu widziałem go tydzień temu podczas nagrania jednego z teleturniejów i powiem facet jest oczytany i mądry. Odpowiadał bezbłędnie na bardzo trudne pytania, a będąca z nim w drużynie Patricia Kazadi to umalowany pustak, który nie znał żadnej odpowiedzi i do tego przeszkadzał Olafowi podsuwając idiotyczne możliwości.

ocenił(a) film na 3
julianauhu

Niestety ! Film beznadziejny, przy którym Listy do M to wspaniały, wzruszający, bawiący widzów spektakl. Niestety nie obroniła go ani fajna Ola Adamska, ani pan Olaf Lubaszenko. Scena, gdy on jako Mikołaj opowiada w dzień wigilijny sporej gromadce dzieci masakryczne rzeczy,jakie się przydarzyły jego kolegom drwalom, po prostu jest żenująca. Żal mi tych dobrych w sumie aktorów, że zgodzili się zagrać w takim badziewiu... Nikomu nie polecam tego filmidła, szkoda czasu i pieniędzy.

ocenił(a) film na 3
solaris8

a ja pomyślałam sobie, że wreszcie humor w Polsce wszedł na wyższy level bez tej obrzydliwej poprawności, a to dlatego, że kocham humor angielski i nim jakoś nikt się nie oburza :)

julianauhu

Sceny w których Lubaszenko jest bardzo szczerym Mikołajem są faktycznie...szokujące ale tak czy siak na mnie ogólne wrażenie film zrobił pozytywne. Chciałam relaksu umysłowego po ciężkim tygodniu i się udało, a Ola Adamska mnie jeszcze bardziej sobą zauroczyła w tym filmie ;)

ocenił(a) film na 4
eliza_komon

Tylko czemu miało służyć to jego bycie szczerym? Wrażenia to żadnego nie robi. Przynajmniej na mnie nie zrobiło. Dziwię się, że każdy wychwala go za tą rolę, a na mnie ta jego rola nie zrobiła żadnego wrażenia. Film jak najbardziej odmóżdża, ale hm. Ssie druta, niestety. ;)

ocenił(a) film na 8
ekwi

Dlaczego odmóżdża, w końcu nie jest słodko-pierdzący. Przynajmniej jeśli chodzi o wątek Englerta, Lubaszenki i Ewy. Nie pomyślałabym właśnie, że polska produkcja świąteczna w roli Mikołaja obsadzi zrezygnowanego człowieka, który za nim ma panującą wokoło świąteczną gorączkę.

Maja_90

No właśnie dokładnie o to mi chodzi, jestem poniekąd miło zaskoczona, że to nastawienie 'Mikołaja' nie było pospolite

ocenił(a) film na 4
eliza_komon

Nastawienie Mikołaja nie było pospolite, ale miernie, mizernie i tak zagrane ;) bida z nędzą. Już lepiej Smoleńsk zobaczyć.

ocenił(a) film na 10
eliza_komon

Według mnie wypadła świetnie, bardzo dobrze się wpasowała do tego filmu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones