PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=832321}

Miłość pod jednym dachem

Falling Inn Love
5,5 17 825
ocen
5,5 10 1 17825
Miłość pod jednym dachem
powrót do forum filmu Miłość pod jednym dachem

Cóż mogę powiedzieć, film dla dziewczynek w przedziale wiekowym 9-12 lat, i w tej kategorii to niezła robota. Ja stary głupi chłop obejrzałem do końca z głupkowatym uśmiechem, i w sumie nawet nie powinienem tego tutaj napisać, i się do tego przyznawać. No cóż młodzieńcza miłość do Christiny Milian zwyciężyła, z resztą, ciągle mi się podoba, w sumie to się nie zmieniła. Moja ocena 3, dla dzieciaków zapewne solidna 7.

ocenił(a) film na 3
mitrus80

Bajka o Barbie i jej rycerzu Kenie. Tak jak mówisz film będzie dobry dla nastolatek. Z podkreśleniem dla dziewczynek nie dla chłopców. Schemat na schemacie ze słabą grą aktorską. Nad oceną się jeszcze zastanawiam :|

ocenił(a) film na 3
Sylar_Heroes

przynajmniej było jakoś tam miło ;-)

mitrus80

Zgadzam się z przedmówcami :( film dla dziewczynek - obejrzeć i zapomnieć.
Główna bohaterka oooookropna :(

ocenił(a) film na 2
mitrus80

Ledwo dotrwałam do końca. Głupi, naiwny, schematyczny i żenujący.

mitrus80

Tak czytam wszytskie te opinie i się zastanawiam czego właściwie wszyscy oczekiwali od tego filmu? Romans jak każdy, typowa komedia romantyczna dla bab na niedzielne popołudnie. Wszystkie komedii-romantyczne schematy zaliczone, ale taki właśnie miał być. Cóż więcej od niego wymagać?

ocenił(a) film na 3
ajjcia

Ja mogę odpowiedzieć tylko za siebie. Oczekiwałem właśnie solidnej komedii romantycznej, takiej 6-tki nic więcej. Ten film nie spełnił moich oczekiwań ze względu na wyraźne ukierunkowanie na młodszych widzów. Mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić że możliwości były spore, a odwalono tutaj fuszerkę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones