PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4677}
6,7 6 564
oceny
6,7 10 1 6564
Miłość w rytmie rap
powrót do forum filmu Miłość w rytmie rap

OMG

użytkownik usunięty

No nie mogę, ten film jest do dupy! Po pierwsze vanilla ice to jakiś cepuch... jak go pierwszy raz zobaczyłem to pierwszą reakcją było "WTF?!" po czym nastąpił niekontrolowany śmiech ;] jego wygląd pozostawię bez komentarza a jego styl to wg. mnie jakaś pomyłka, no ale o gustach nie gadamy ;] na początku wychodzi z klubu, na końcu wraca do niego, ale czemu w ogóle wychodzi z tego klubu? Dialogi, scenariusz i montaż są poprostu do dupy... i 1/3 filmu wygląda jak jakaś reklama! są też oczywiście beznadziejne i kompletnie bezsensowne, dziwne, nic nie wnoszące do filmu sceny... i czy naprawdę połowę filmu potrzebowali na sceny do zwiastunów?! I czemu do cholery romantyczną scenerią jest plac budowy?!

tak w ogóle to po co w tym filmie fabuła była?! lepiej było zrobić moonwalkera tylko z kompletnie 0 fabuły, przecież w tym filmie chodzi tylko o vanilla ice'a a fabuła to tylko przykrywka

Nie wiem ile masz lat, kim jestes i skad - zreszta to niewazne - ale ogarnij sie! jedyne co potrafisz napisac od siebie to "OMG" i "WTF"?! Gratuluje, jezeli reagujesz na cos tym swoim "wuteefem".. Hahaha
To jest film kultowy. Powstał ponad 20 lat temu. Wtedy tez mial inne znaczenie. te watki i wszystko, co sie tam dzialo teraz juz jest nieaktualne. I nie wiem dlaczego plac budowy nie moze byc romantyczna sceneria?! to jest FILM cżłowieku i wyglada tak a nie inaczej dlatego, ze jego tworcy mieli taka a nie inna wizje. zmienilo sie kino, zasady - wiele rzeczy zmienilo sie przez te 20 lat. takze to w jaki sposob robi sie czy montuje filmy.

użytkownik usunięty
bravo007

Czemu używam "słów" WTF i OMG? Bo jestem kulturalny i wolę napisać je niż polskie przekleństwa!

kolego właśnie dlatego że jesteś z pokolenia WTF I OMG nie rozumiesz czym był ten film dla młodzieży 15 lat temu, masowo oglądany w autokarach podczas wycieczek szkolnych, na koloniach itd..fabuła jest słaba ale nie to było najważniejsze tylko sam klimat, muzyka, ode mnie 8 za olbrzymi sentyment i niepowtarzalną atmosferę tamtych lat.

użytkownik usunięty
Kristovv

No to powiedz mi czym był? Wzorem do naśladowania żeby ludzie zaczęli ubierać się tak na pedalsko i stalkować dziewczyny, podrywając je mówiąc "i'm cool as icccce"?

kolego nie jestem w stanie cię przekonać, bo po prostu urodziłeś się w innym okresie, założę się że ty także masz jakiś ulubiony film, który przywołuje cudowny okres w twoim życiu i wywołuje uśmiech na twarzy, ten film jest jak kiczowata pamiątka z wakacji, mimo że masz ją 20 lat to jej nie wyrzucisz właśnie przez sentyment i wspomnienia...czym jest ten film? właśnie takim wspomnieniem czasów podstawówki, koloni i wycieczek szkolnych...piszesz o pedalskich strojach, wtedy to było normalne, śmieszne kolorowe, popatrz sobie na teledyski z tamtego okresu, haddaway, salt'n'peppa, dr alban, taki był wtedy styl...film porusza fajne wątki, wielka i wspaniała przyjaźń, zakazana miłość, buntownika, film przyjemny bez przemocy i agresji, główny bohater nie lata za 5 laskami na raz, tylko zakochuje się bez pamięci w tej jedynej, w swoim przeciwieństwie, miłość, która z pozorów nie powinna się udać...a zwrot cool as ice był po prostu taki luzacki, wtedy młodzież właśnie taka była, na luzie albo starała się być wyluzowana, a grzeczne uczennice po cichu marzyły o romantycznych buntownikach ...zwróć uwagę na opinie innych użytkowników, tak jak ci napisałem użytkownicy którzy mają od 25 lat w górę uwielbiają ten film, reszta go nienawidzi i nie rozumie fenomenu tamtych lat.

użytkownik usunięty
Kristovv

jak młodzież wtedy taka była to się cieszę że się trochę później urodziłem ;]
pozdro

Cóż, będą tacy, którzy się ucieszą, że się urodzili później od Ciebie. ;) Taka kolej rzeczy. :)

dobre, jak ja patrze na dzisiejsza mlodziez, to ciesze sie, ze ja jestem z pokolenia lat 80 tych, hahahaha!

Kristovv

pieknie npisane,tego nie da rady wytłumaczyc do konca,totrzeba czuc...

Kristovv

potwierdzam to co napisał Kristovv. W ogóle żal mi ludzi którzy mają taką płytką wyobraźnie i nie są w stanie pojąć tego, że ten film na tamte czasy był hitem, tak jak teraz hitem jest np. avatar a za 20 lat dzieciaki oglądający avatara będą twierdzili, że to szajs. Taka kolej rzeczy. Mam tylko 22lata ale pamiętam ten film bardzo dobrze, wszystkie dziewczyny się kochały w vanila ice, był szpanersko ubrany i jezdził na motorze. Kto w tamtych czasach śmigał na takim motorze?? ostatnio jak obejrzałam ten film to też stwierdziłam, że teraz z perspektywy czasu ten film jest kiepski, ale to tak jak z modą, coś jest teraz modne a za chwilę już nie.

ocenił(a) film na 9
Kristovv

Uwielbiam Cię Kristovv :)

ocenił(a) film na 2
Kristovv

Dobra, odjąć cały sentyment i co ci zostaje? Zdjęcia Wolskiego i kupa w postaci grającego jak ostatni ciołek Vanilli Ice i reszty, przypałowe postacie (dziadek i babcia reperujący motory), idiotyczna fabuła i ogólna tandeta.

Przecież ten film to jeden wielki kicz.

Piotrek4

Podobnie jak twój nick leszczu

Kristovv

25.09.1979
Tylko tyle!!!
Pozro dla dzieci komuny :)

ocenił(a) film na 7

a co to znaczy "stalkować dziewczyny"??? hahahha... to jest dopiero WTF!!! Boże, jak ja się cieszę że mam już 30 lat ;))))

ocenił(a) film na 7
paoss

... a jeszcze a propos trzyliterowych skrótów, nie wiem synku co dla Ciebie znaczy WTF, OMG ale podejrzewam że dla mnie tym samym było VHS!

paoss

rozwaliłeś mnie hahahahahahahahahahahhhhhhhhhaaaaaaaaaaa, padłam ze śmiechu i obudziłam swojego chłopaka. kocham Cie :):):):)::)

Jesteś młodym człowiekiem orangensaft1 (12-17 lat jak domniemam) i strasznym ignorantem. Twój brak szacunku i wszechobecna pogarda udowadnia jak nisko upadła dzisiejsza młodzież. Jesteś typowym niczym nie wyróżniającym się jej reprezentantem. A reprezentujesz krótki epizod młodego pokolenia o którym nikt nie będzie pamiętał, które nic nie wniesie, nic nie zostawi. Zostawicie tylko LOL, OMG i WTF.

Jak wy to mówicie teraz? "weeeź... żal"

ocenił(a) film na 1
bravo007

Nie, ten film nie jest kultowy, ten film jest po prostu bardzo słaby. To, że powstał na początku lat 90, nie czyni go kultowym. Jest to najtańszy z możliwych produkt marketingowy, mający na celu wypromowanie gwiazdki jednego kawałka, który akurat w tamtym momencie był na topie. Scenariusz denny, aktorstwo denne, a kultowości w nim tyle, co w worku ziemniaków.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty

Ja przedstawiciel pokolenia z lat 80 musze stwierdzic ze nie ma co przekonywac swieżaczków z obecnego wieku. Oni i tak nic nie zrozumieja. Dla nich, tym czym dla nas byla era VHS, muzyka dyskotekowa z lat 90 itp , sa obecnie zmierzchy, hip hopy, ju ken densy, tap modele z obmacywaniem panienek itp. Darujmy sobie jakakolwiek dyskusje. ROznica pokolen i tyle. Nie znizajmy sie do tego poziomu. I nie mowie tego zlosliwie. lata 80/90 to najlepsze co mozna bylo przezyc. Bylo bezpiecznie, byla dyscyplina, bylo wiele innych rzeczy.

Najlepsze bylo dorastanie wsrod chlopcow. Zeby zdobyc jakis material XXX naprawde trzeba bylo sie natrudzic. A teraz? Rzyg. google + sex i lecisz.

ocenił(a) film na 7

Zgadzam się:) (ur1980)

Ja jestem rocznik 95 tyle ze film jak dla mnie byl genialny kazdy tekst znam tam juz na pamiec kiedy nie ma nic ciekawego w TV wlaczam wlasnie Cool As Ice film jak na tamte lata idealny ogladalem juz go pewno ze 20 razy jak nie lepiej. Nindustrialny niby rocznik 90 jestem ale muzyka z lat 60', 70', 80', 90' uznaje za 100 razy lepsza niz ta co powstaje teraz.. fakt obecne kawalki sa fajne ale nie to co kiedys tworzono ja obecnie wole posluchac lat 60-90 i przynajmniej z tej muzyki cos wyciagnac :)

kucharz1995

ten film byl tak kultowy.... do dzis mam wspomnienia :-)

Ale ten film jest do bani i mówię to ja, wychowana na latach 80ych i 90ych, do których mam dozgonny sentyment. Scenariusz kuleje dramatycznie, broni się muzyka, zdjęcia i kolorystyka, reszta to jest jedna wielka amatorszczyzna i brak logiki..

Ok bryniu to dawaj sie ze mna bić o ten film. tekstowo ocziwście ja uderzam Ci bombe więc na starcie wygrywam, ale masz jeszcze szanse wygrać jak wymyślisz jakiegoś ciosa dla mnie. pzdr

użytkownik usunięty
dzordzlukas

Kurde, musiałeś odkopać mój komentarz sprzed 9 lat? Teraz po przeczytaniu go chcę się zapaść pod ziemie i usunąc wszelkie konta na wszystkich portalach online

Film wydymany w 3 pupy na VHS. Wiesz co to w ogóle VHS? Arcydzieło kina to to nie było ale klimat lat 90...miodzio.

ocenił(a) film na 7

Morda tam. Torebkę zarzucaj na ramie, rureczki i poszedl won

krystian_wroblewski

Dokładnie tak sobie pomyślałem
Inteligencik w rurkach - o emocjach bez pojęcia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones