PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=717363}
7,0 2 999
ocen
7,0 10 1 2999
Miłość zaklęta w muzyce
powrót do forum filmu Miłość zaklęta w muzyce

Matko, to była tragedia. Od dwóch lat polowałam na ten film i tak strasznie się na niego napaliłam, a tu takie mega rozczarowanie. Chłopak mało wiarygodnie śmiga smyczkiem po tych skrzypcach (przecież to słychać i widać, że on swoje, a muzyka swoje...), prawie zero chemii pomiędzy bohaterami, nawet muzyka nie wzbudziła we mnie ciarek... Jedynym plusem High Strung są umiejętności taneczne głównej bohaterki (tego nie da się "zagrać" jak gry na skrzypach i reszty tancerzy. Film przyjemny dla oka, ale gra aktorska i fabuła pozostawia wiele do życzenia. Chyba na pocieszenie obejrzę sobie jeszcze raz "August Rush"

ocenił(a) film na 7
Charlotte91

W filmach muzycznych fabuła jest, z gruntu, rzeczą drugoa nawet i trzeciorzędną. To co najważniejsze czyli układ choreograficzny - jego wykonanie jak również towarzyszący jej podkład muzyczny zagrały bez zastrzeżeń. Pomijając to pierwsze i skupiając się na drugim, co zresztą uczyniłem, przystępując do jego oglądania, oceniłem na 7/10 !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones