PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=341044}
6,6 22 241
ocen
6,6 10 1 22241
6,7 3
oceny krytyków
Miłość. Nie przeszkadzać
powrót do forum filmu Miłość. Nie przeszkadzać!

Po prostu dno

ocenił(a) film na 1

Film nie jest ani romantyczny,ani abawny.Rozczarwouja aktorzy,fabuła,akcja-totalnie wszystko!Po porstu za cenę biletu nie dostajemy nic!Film jest tak męczący,że w połowie ma się go dość.Zwłaszcza suchej nitki nie zostawie na głownym bohaterze,ktory jest totalnie bezpłuciowy,im dalej w las tym jest tylko bardziej irytujący!Przyznaje-komedii romantycznych nie lubie(choć sa wybitne dobre przypadki),ale film oglądałam z koleżanką które je uwielbia-i ona miała go dość.Film jest ciepły-rany,ale w którym miejscu??Gdy świeci słonce na ekranie?ja wogóle nie poczułam żadnej miłosci między tymi dwojga,oczywiście na końcu jest piękna wzruszająca scena-wzruszająca inaczej,ale ta miłość między nimi,która niby naradza się w trakcie filmu jest po prostu sztuczna,widz tego nie odczuwa-jak dla mnie totalne nieporozumienie jest ten film!

krew_na_scianie

Hm... na wszystko trzeba patzrec troche tak jakby brać pod uwage okolicznosci, generalnie nie mozna isc na film nie wiedzac na jego temat niczegokolwiek bo czesto moga wysjc nieporozumienia. to tak jakby sluchac nirvany nie wiedząc kompletnie nic na temat calej lgendy tego zespolu, jestem pewna, ze duzo mneijsze wrazenia ;)
Kocham Francje i ten ich humorek, urzekla mnie Audrey, była wspaniała, generalnie jest wiele rzeczy an ktore mozna sie bylo naszykowac. smiem podejrzewac, ze szlas na ten film poprostu jak na komedie romantyczna.
komedia komedii nie rowna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones