PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=637019}
6,4 172 513
ocen
6,4 10 1 172513
6,2 32
oceny krytyków
Miasto 44
powrót do forum filmu Miasto 44

Miałam nadzieję, że Miasto 44 będzie dużo lepsze. Ale przez te efekty specjalne i błędy reżysera chciało mi się śmiać z tego filmu. Do tej pory nie ogarniam jak ta dziewczyna przeżyła pocisk z czołgu. W normalnych warunkach by ją rozerwało. Nawet dziura w brzuchu była by na wylot a nie. I ta scena kiedy się całują i pociski latają w koło. Już nie mówiąc że broń tam źle trzymali i o tym pojeździe pułapce (mało to możliwe żeby przez taki wybuch resztę ludzi którzy stali 50 metrów od wybuchu polecieli jeszcze 50 metrów dalej+5 min deszcz krwi) . Jak już się robi film o wojnie to się go robi porządnie a nie byle jak żeby tylko miały co gimby oglądać i się podniecać. Ładna buźka na plakacie to nie wszystko.

ocenił(a) film na 1
alessahyxteria

Dokładnie! mi samej chciało się śmiać, pomimo tak dobrej fabuły ten film to pomyłka! ten film mógłby być naprawdę bardzo dobry! I te wstawki np. utwór Grechuty gdy Stefan ucieka od pocisków, lub substep, albo pocałunek Stefana z Biedronką? gdy do nich strzelają! istna komedia! komedio-dramat? Ten film to porażka roku.

alessahyxteria

Oceniasz film tak krytycznie, że dałeś mu 1 a twoimi najlepszymi filmami na świecie to Residenty i Underworl i dajesz im po 10? No niezły masz gust do filmów. :D

ocenił(a) film na 1
tbpvppl

Wiem, że mam niezły gust. I jakby ten film choć trochę był dobrze zrobiony dałabym większą ocenę a tak to tylko kolejny film dla gimbusów.

ocenił(a) film na 10
alessahyxteria

a ja mam niezły ubaw czytając wpisy tak utalentowanej intelektualnie, młodej damy.

a tak z ciekawości - nie ma żadnych ograniczeń wiekowych w waszym kinie?

pozdrawiam serdecznie

użytkownik usunięty
HRA

Nie w kinie są ograniczenia wiekowe a istnieje kwestia ograniczeń wiekowych dotyczących projekcji filmowych w kinach.
Tzn. Filmy posiadają ograniczenia wiekowe, skoro już pragniesz sie wymądrzać.

ocenił(a) film na 10

a dziękuje. Nie sądziłem , że tam u was w Mongolii cywilizacja jest już tak rozwinięta.

pozdrawiam serdecznie

alessahyxteria

Jak się okazuje pocisk wcale nie był skierowany prosto w Kame. Proponuję obejrzeć na you tube dokładnie fimik ''Miasto 44 - Dublerka'' i wszystko się rozjaśni :)

użytkownik usunięty
Konrad_RC

Właśnie. A nie powinno być to w filmie wyjaśnione ?

ocenił(a) film na 1
Konrad_RC

Ale moment. Nawet jeśli nie był w nią wycelowany to nie powinna mieć dziury w brzuchu. A dwa po upadku na gruz i tak by od razu umarła albo dusiłaby się bo miałaby połamane żebra i uszkodzone narządy wewnętrzne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones