PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107996}
7,6 151 114
ocen
7,6 10 1 151114
6,6 34
oceny krytyków
Miasto gniewu
powrót do forum filmu Miasto gniewu

i odpychające z charakteru kobiety,czy mi się wydaje?

ocenił(a) film na 7
Hipis_3

Według mnie, odpychająca z początku była tylko rola Sandry Bullock. Całe szczęście, że dokonała się jej "przemiana" pod koniec, bo męczące było to jej wieczne narzekanie na wszystko :/

Oglądałeś może film od początku? Ja niestety spóźniłam się na pierwsze pół godziny... Mógłbyś mi powiedzieć, dlaczego kobieta z wywróconego auta była tak przerażona tym policjantem, który chciał jej pomóc? Co on takiego jej wcześniej zrobił?

ocenił(a) film na 8
kira16

Więc krótkie streszczenie sceny której nie oglądałaś. Ten policjant zatrzymał samochód z nią i jej mężem do kontroli. Taka rutynowa, ale i może troszkę by pokazać kto tu rządzi. Żona miała zostać w samochodzie, ale że była troszkę wypita, to zaczęła się stawiać i pyskować. To ją pan policjant dokładnie przeszukał przy samochodzie, z naciskiem na dokładnie. Mąż nie interweniował by nie zaognić sytuacji, o co ona miała potem grube pretensje. Właśnie to jej zachowanie podczas tej kontroli mi się nie podobało.
Tak w skrócie :)

ocenił(a) film na 9
kira16

Po prostu obmacał jak tanią dziwkę.

ocenił(a) film na 7
kira16

Bardzo Wam dziękuję :) strasznie mnie to nurtowało i bardzo żałuję, że nie obejrzałam filmu od początku.

ocenił(a) film na 10
kira16

zatem obejrzyj calosc.

ocenił(a) film na 9
Hipis_3

Tam raczej wszyscy czepiają się kogoś lub czegoś ;)

Hipis_3

Faceci też nie byli milusi, to był film o sfrustrowanych ludziach po prostu...

ocenił(a) film na 9
Hipis_3

Wydaje Ci sie :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones