PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107996}
7,6 151 098
ocen
7,6 10 1 151098
6,7 33
oceny krytyków
Miasto gniewu
powrót do forum filmu Miasto gniewu

Niech nie zmyli was opis tego filmu, on nie jest o jednym morderstwie wokol ktorego mialby sie krecic caly film ! o nie, ten film opowiada o dyskryminacji rasowej, o ludziach i ich historiach ktore sie lacza w jedną, o tym jak sa poniżani, probuja poukladac sobie zycie, staja sie z dobrych zlymi i odwrotnie, o ludzkiej nienawisci i bezradnosci. Ten film nie jest o jakis potworach, duchach czy jakichs innych bajkach, jest o ludziach i ich problemach zycia codziennego dlatego jest nam tak bliski, polecam ten film wszystkim, kazdy powinien go ogladnac, jest to naprawde piekny film ktoremu daje 10 na 10 Zamiast wydawania pieniedzy na jakies bajki typu Hulk czy spiderman amerykanie powinni zainwestowac je np. w takie filmy jak ten, aby bylo ich coraz wiecej bo po takich pseudo-bohaterach nie pozostaje nam nic w glowie procz wygladu takiej marionetki, a ten film naprawde daje do myslenia, pokazuje nam wszelkie mieszanki kulturowe jakie zyja w ameryce i nie tylko, o tym jak probuja sobie wszystko poukladac w odmiennym dla nich swiecie, o tym jak sobie radza lub tez nie. Jest to jeden z najlepszych filmow jakie widzialem, naprawde piekny. Polecam KAZDEMU ! ;)

to_jo

zapomnialem dodac ze muzyka w tym filmie jest genialnie dobrana, to ona tworzy cudowny klimat w najbardziej wzrudzajacych scenach, poprostu lepsza nie mogla byc.

to_jo

Respect dla Ciebie, że zrozumiałeś ten film, ja wysiadlem już na początku, poprostu nie mogłem ogladać, kroiłem się ale wytrzymalem.

Co do Muzyki, ostatni kawałek jest w nieba wziety!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones