PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107996}
7,6 151 098
ocen
7,6 10 1 151098
6,7 33
oceny krytyków
Miasto gniewu
powrót do forum filmu Miasto gniewu

EH...

ocenił(a) film na 10

ARCYDZIEŁO!!! Wciąga na maxa... I ta muzyka - niby taka zwykła, a niezwykła. Powiem Wam skąd biorą sie negatywne opinie na temat tego filmu... Otóż opinie te są dziełem osób, które go po prostu nie zrozumiały (bo film wymaga skupienia). Aby dostrzec jego wszystkie watki, trzeba go obejrzeć co najmniej 2 razy. Ale i tak warto. Wiec jeszcze słówko do "doskonałych krytyków filmowych, piszacych złe opinie" - zostańcie lepiej przy naszym polskim, "rewelacyjnym" (śmiech) kinie - ono nie wymaga głębszego zastanowienia, bo naprawdę nie wnosi niczego nowego. CRASH 10/10 ode mnie.

ocenił(a) film na 1
roswell17

Wyjasnie Ci skad sie biora negatywne opinie na temat tego filmu (poki co to chyba tylko jedna - moja). Wynikaja one z dokladnie tego samego, z czego wynikaja opinie pozytywne - czyli z indywidualnego odbioru filmu. Jesli chodzi o zaangazowanie intelektualne w ten film to chyba troche przesadziles, na prawde az takiej uwagi on nie wymaga, bo wiekszosc problemow masz podane jak na tacy. A jesli chodzi o obejrzenie ponowne tego filmu to raczej nie wchodzi w rachube, bo byla by to ponowna droga przez meki. Temu filmowi brakuje przede wszystkim wyczucia i subtelnosci, ktore tak bardzo cenie w kinie, a ktorego w dzisiejszych czasach coraz mniej. A z tym "wnoszeniem czegos nowego" to moglbys sobie juz darowac, bo to dosc wyeksploatowany termin. Poza tym teraz juz raczej zaden film nie wnosi nic nowego do tematu. Wiekszosc nowych produkcji to mniej (tak jest w przypadku Crash) lub bardziej udane wariacje na temat tego co juz w kinie kiedys bylo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones