PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107996}
7,6 151 001
ocen
7,6 10 1 151001
6,7 33
oceny krytyków
Miasto gniewu
powrót do forum filmu Miasto gniewu

Fabuła beznadziejna. Osobiście mi się nie podobał wykonanie techniczna itd daje 10/10 ale tematyka i przesłanie zerowe. Generalnie 2 ;|

Medicuss

skoro film Ci się nie podobał to jakim cudem możesz przyznać mu 10 punktów ;>

ocenił(a) film na 2
idiotka_3

Jeżeli chodzi o kwestię techniczną - ujęcia, kadrowanie itd 10/10 ale jakość moralna, mentalna i przekaz filmu żaden. ;) I to chyba w filmie jest najważniejsze ;) (nie wstawiłem znaku interpunkcyjnego i źle wyraziłem to co myślałem;) Teraz się chyba rozumiemy.

ocenił(a) film na 8
Medicuss

Hehe...przekaz filmu żaden?!? To jaki film, wg Ciebie, ma odpowiedni przekaz? Transformers?!? Daj spokój, rozumiem-różne gusta, ale nie widzieć rzeczy oczywistych...? No offence, ale nie warto wypowiadać takich ułomnych opinii.

ocenił(a) film na 8
Medicuss

Rozwalił mnie tekst "przekaz żaden" :D W tym filmie właśnie najbardziej odczułem ten przekaz jaki reżyser chciał przekazać

ocenił(a) film na 9
Medicuss

ALE Z CIEBIE PUSTA GŁOWA.
CHYBA NIE SKOŃCZYŁEŚ/AŚ NAWET PODSTAWÓWKI.
PROSZĘ PODAJ MI TYTUŁY FILMÓW, KTÓRE TWOIM ZDANIE MAJĄ PRZEKAZ I SĄ WARTE WYŻSZEJ OCENY NIŻ 2.
IDIOTYCZNA OPINIA.
CRASH TO FILM JEDEN Z LEPSZYCH JAKIE WIDZIAŁEM POD KAŻDYM WZGLĘDEM, NIE LICZĄC EFEKTÓW I ANIMACJI
"TECHNICZNIE ITD10/10"? CO TY Z ŁÓDZKIEJ FILMÓWKI?
FABUŁA 9/10, PRZEKAZ 10/10, TECHNICZNIE MOGŁOBY BYĆ LEPI EJ. NO ALE NIE MA IDEALNYCH FILMÓW
A Z CIEBIE PUSTAK, IGNORANT/KA I WOGÓLE CHYBA JESTEŚ JAKIŚ/AŚ UPOŚLEDZONY/A
A I MONTAŻ 10/10, A TY MI ZASERWÓJ TE FILMY Z PRZEKAZEM! CZEKAM

użytkownik usunięty
Medicuss

Dla motywu z peleryną warto było obejrzeć ten film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones