PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107996}
7,6 150 998
ocen
7,6 10 1 150998
6,7 33
oceny krytyków
Miasto gniewu
powrót do forum filmu Miasto gniewu

Wydaje mi się, że właśnie tymi czterema aspektami życia kierował się człowiek który napisał ten film. Myślę, że Crash ma sporo do przekazania widzowi, tak by każdy z nas po projekcji zastanowił się przez kilka chwil w jaki sposób tak naprawdę żyje i czy nie wstydzi się tego jak żyje. Wiem, bardzo ogólnikowo, ale nie chcę wywlekać na wierz całkiem niezłej fabuły.
Pomimo tego, że film nie wpłynął specjalnie na mój byt ponieważ widzę problem wcześniej, bez potrzeby oglądania o nim filmu, to jednak Crash reprezentuje sobą kino które oceniłem na 8pkt.
Produkcja została stworzona w przyjemny sposób, mianowicie to co widzimy od jego początku jest ważne do samego końca co nie wydaje się takie oczywiste patrząc na podobne filmy.

Z czystym sumieniem mógłbym polecić ten każdemu kto lubi spędzić czas przy spektaklu do którego scenariusz pisało życie.
Śmiało można by napisać, że historia jest oparta na faktach, gdyż Crash pokazuje po prostu ciemniejszą stronę codziennego życie zwykłych ludzi którą nie zawsze dostrzegamy albo nie chcemy o niej słyszeć.
Naprawdę warto spędzić niecałe 2 godziny przy "Mieście gniewu".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones