PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107996}
7,6 150 954
oceny
7,6 10 1 150954
6,7 33
oceny krytyków
Miasto gniewu
powrót do forum filmu Miasto gniewu

O co chodziło?

ocenił(a) film na 9

O co chodziło na końcu filmu w tej scenie gdzie te azjatyckie małżeństwo było w szpitalu i mąż powiedział do żony żeby zrealizowała czek a później było, że Anthony (Ludacris) miał dostać 500 dolarów za każdego emigranta a ich wypuścił na mieście. Furgonetka z emigrantami należała do tego Azjaty czy to ma jakieś powiązanie czy coś? Jeszcze na pewno obejrzę raz ten film, ale wczoraj oglądałem go późno więc mogłem do końca nie zrozumieć wszystkiego :-)

ocenił(a) film na 7
Pawel9mk

tam była taka scena w knajpie, gdzie gosciu przekazuje czek temu Azjacie i pyta kiedy będzie ich miał, więc pozornie spokojny gościu handlował emigrantami ;)

Pawel9mk

To odroznia patrzenie na film od jego oglądania ze zrozumieniem.

ocenił(a) film na 9
JarekBestia

Ja niestety nie mam całego dnia jak zapewne ty masz na oglądanie filmów, wracam zmęczony włączę sobie film po 22 coś ma prawo mi umknąć. Ekspercie od odróżniania i zrozumienia, jeżeli coś ci nie pasuje, nikt Cię nie prosił o dodawanie tej odpowiedzi. Pozdrawiam.

Pawel9mk

Nie bede ci pisal o której ja zaczynam ogladac filmy, o której wracam z pracy i czy jestem zmeczony. i mam gdziej jaki ty masz grafik dzienny i o której tam se filmy oglądasz. Poprostu mam to gdzies. Film prosty jak szyna trolejbusa wiec wstyd ze go nie zrozumiales.

Pawel9mk

a zaczalem film ogladac po 23 w niedziele, i obejrzalem caly na raz. Na drugi dzien se na kompie niektóre sceny powtórzylem hehe. Nie no spoko. Czasem umknie cos z filmu. I nie zawsze da sie nadazyc. Zazwyczaj jeden film ogladam przez kilka dni w malych fragmentach, wtedy ciezko sie polapac w fabule. Pozdrawiam kinomaniaka!

ocenił(a) film na 9
JarekBestia

Było by dobrze jak byś jeszcze rozumiał ortografię tak samo jak rozumiesz wszystkie filmy :-)

Pawel9mk

gdzie był bład?

ocenił(a) film na 9
JarekBestia

Chociażby w tym, że nie piszę się 'se' tylko 'sobie, poza tym dziwnie budujesz zdania :) Skończ chłopie komentować mój post proszę. Pozdrawiam.

Pawel9mk

pieprz sie

ocenił(a) film na 8
JarekBestia

no, no pasowalibyście do filmu ;)

Phenomeon

mogłem napisac: pieprz sie czarnuchu :)

ocenił(a) film na 8
JarekBestia

strasznie prosty jestes chlopaku, Pawel9mk zalozyl temat bo chcial sie cos dowiedziec a ty jedyne co potrafisz to kogos zjechac. brawo

marszal86

oho kolejny pogromca nieprawości w internecie.

ocenił(a) film na 8
JarekBestia

nazwałbym to: kolejny pogromca płycizny intelektualnej

marszal86

mo płycizny , płycizny taak

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones