PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107996}
7,6 151 098
ocen
7,6 10 1 151098
6,7 33
oceny krytyków
Miasto gniewu
powrót do forum filmu Miasto gniewu

piszę świeżo po obejrzeniu... kilka razy miałem łezki oczach, a u mnie to rzadkość (bruce willis to mój idol, także wnioskujcie...) Film strasznie refleksyjny, głównie o rasiźmie, ale jest też miłość, godność, generalnie wszystko!! a muzyka.... jeeeezu
POLECAM WSZYSTKIM!!!!
aha, a opis filmu na FILMWEB - 100% porażka
MACIEJ

wodzix

A co Bruce Willis ma z tym filmem wspólnego ??

ocenił(a) film na 10
nib187

Jemu chodziło o to że jest twardzielem tak jak jego idol, Bruce Willis. I że nie płacze na filmach, ale jak oglądał Miasto Gniewu to wymiękł chyba i płakał. Tak ja to rozumiem, a za film zaraz się zabieram bo widzę że wszyscy chwalą, nie tylko na filmwebie.

ocenił(a) film na 10
wodzix

Ty mówisz, że mialeś łezki w oczach :)
A ja?!!?!? cały czas beczałam :D tzn. gdy dziewczynka została "postrzelona", to już nei mogłam wytrzymać :/ i gdy policjant "zboczeniec" wyciągał tą kobietę z samochodu...

ŚWIETNY FILM...POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

justychaa

-- nadmundo - jednak ma się ten mózg ;-). Nie wpadłbym na to. Heh. (nie no na serio!). Myślę, iż Jemu własnie o to chodziło. A co do filmu to nie wypowiadam się ponieważ nie widziałem... Ale cieszy mnie fakt, iż wielu ludziom się podobał - ponieważ może to świadczyć, że jest dobrym filmem, a takie najbardziej nas wszystkich cieszą. No nic teraz tylko obejrzeć muszę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones