PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=136790}

Mickybo i ja

Mickybo and Me
7,4 428
ocen
7,4 10 1 428
Mickybo i ja
powrót do forum filmu Mickybo i ja

pif paf

ocenił(a) film na 9

Rewelacyjny humor i aktorstwo. Zabawny świat fantazji chłopców na mniej zabawnym tle irlandzkiej rzeczywistości podziału. Bardzo na 'tak":)

oja_filmweb

Naprawdę dobry film! A John Joe McNeill mnie po prostu tu rozwala! Świetnie zagrał!

ocenił(a) film na 9
Malrose

Rewelacja. Znów przeżyłem swój "cielęcy żywot"... tak było to dekadę później i w realiach PRL...ale, te same fascynacje, "sojusz krwi", wyprawy, ucieczki, KINO, KSIĄŻKI... i zabawy od rana do nocy:) nie zazdroszczę dzisiejszym dzieciakom przykutym do kompa...:) za nic bym się nie zamienił...

ocenił(a) film na 8
Malrose

świetny jest ten mały:)szkoda, że tak niewiele filmów z nim jest. na film trafiłam przypadkiem i cieszę się, że pomimo późnej godz obejrzałam do końca.

ocenił(a) film na 7
oja_filmweb

Podpisuję się pod tym, bo to naprawdę dobry film. Trafiłem na niego przypadkiem, obejrzałem i na pewno nie żałuję. Polecam!

Kung_Fu_Master

Ja też trafiłam przypadkiem na kanale europa. Jest to już któraś taka perełka, na którą natrafiłam w ten sposób. Świetny film, jeden z moich ulubionych. Może nie dorastałam w PRLu, ale byłam tego typu dzieciakiem, włamującym się do szkolnych piwnic poszukując skarbu piratów. No i świetnie pokazany w filmie wątek dorastania i zderzenia się dwóch światów - świata dzieci i szarej, smutnej rzeczywistości dorosłych. Świetny!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones